Wpis z mikrobloga

Niszczenie ludziom karier i skazywanie ich na ubóstwo za swoje poglądy to nie terror?


@Cierniostwor: przeczenie nauce to nie poglady a szuryzm i już od dawna sa za to kary, oczywiście nie takie jak opisane bo to również szuryzm
@Cierniostwor: dlaczego nie przeszkadza ci, że w polsce w szkołach wymaga się patriotyzmu i konserwatywnych poglądów? natomiast przeszkadza ci, że na uczelniach wywala się ludzi ze względu na niewłaściwe poglądy? absurdalne
konserwatywnych poglądów?


@may_made_me: Jakich to konserwatywnych poglądów wymaga się w szkole?

dlaczego nie przeszkadza ci, że w polsce w szkołach wymaga się patriotyzmu


@may_made_me: Bo szkoły należą do ojczyzny, są naszym wspólnym dobrem, więc uczą szacunku do tego wspólnego dobra: patriotyzmu.
@Cierniostwor:

Jakich to konserwatywnych poglądów wymaga się w szkole?


patriotyzmu, okej, czyli ojczyzna ma prawo narzucać konserwatywne/patriotyczne spojrzenie na świat ale nikt inny nie ma prawa narzucać spojrzenia liberalnego? jakiego naszego? xDD ja jestem liberałem człowieku, co mam z tobą wspólnego?
@Cierniostwor: ale ja nie mam nic przeciwko, lol, tylko pokazuje, że jesteś hipokrytą bo raz ci to przeszkadza raz nie, ja nie mam z tym problemu, w polskiej szkole masz być patriotą a u mnie w pracy liberałem, ba, nawet jak nie firma to pracownicy robią taką atmosferę, że byś tu dnia nie wytrzymał, podobnie w firmach konserwatywnych.
patriotyzm to wartość konserwatywna, kolektywistyczna, indywidualizm jest liberalny.