Wpis z mikrobloga

@Arveit: Oczywiście że ma racje. Przecież w takich krajach jak np Rosja czy też Iran gdzie nie ma organizacji LGBT, mniejszości seksualne cieszą się powszechnym szacunkiem i mają wszystkie prawa jakie chcą.

A na zachodzie, gdzie działają organizacje LGBT, mniejszości seksualne są zamykani w więzieniach, nie mają żadnych praw i muszą chować się po domach.
  • Odpowiedz
@Arveit: Po pierwsze nie nas, ja mam żonę.
Po drugie, sam napisałeś że nic cię tak nie #!$%@? jak protesty LGBT, ja wskazałem ich przyczynę. Jeżeli źle cię zrozumiałem to przepraszam. Ale ich protesty uważam za słuszne.
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: kolejny myślący inaczej. Chłopie, czym innym jest dążenie do ochrony swoich praw, a czym innym sranie do własnego gniazda. Krytykowałem nazioli #!$%@?ących stolicę, krytykować też będę tęczowych robiących awantury na ulicach. Mam kilku znajomych gejów i jak myślisz, czy są zadowoleni z obecnej sytuacji? Otóż nie są, bo według nich i (jak oni mówią) większości "normalnych" gejów to ci paradujący po ulicach to zwykła pajacera, która bardziej szkodzi środowisku niż
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Arveit:

ale czy skłamał?


Oczywiście że nie. Gdyby każda osoba LGBT+ przestała istnieć, nie było by problemu z LGBT, ergo, LGBT by nie miało wrogów, bo by nie istniało.
  • Odpowiedz
@przeciwko78: rozumiem. Mnie nie #!$%@? istota problemu, bo nie mam nic do osób LGBT. Mnie #!$%@? forma obecnych (i przeszłych) działań i ogólne zachowanie tych najgłośniejszych "działaczy", którzy są szkodnikami.
  • Odpowiedz
. Mam kilku znajomych gejów i jak myślisz, czy są zadowoleni z obecnej sytuacji? Otóż nie są, bo według nich i (jak oni mówią) większości "normalnych" gejów to ci paradujący po ulicach to zwykła pajacera, która bardziej szkodzi środowisku niż pomaga.


@Arveit: Oczywiście, a ja mam wielu konserwatywnych kolegów którzy są zdania że LGBT jest w Polsce dyskryminowane i organizacje LGBT przynoszą wiele dobrego.

Mnie #!$%@? forma obecnych


@Arveit: Skupiasz
prawarekasorosa - > . Mam kilku znajomych gejów i jak myślisz, czy są zadowoleni z ob...

źródło: comment_1597259516nLypsZBpZL8Vo9twpyXekG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Arveit: Jak będą potulni to nic nie zmienią.
Ale ostatnią rozróbę nakręciła fundacja od furgonetki, to była kwestia czasu że ktoś nie wytrzyma tego szczucia.
Myślę że taki był prawdziwy cel, żeby wiadomości mogły pokazać agresywnych LGBT. Przecież propaganda czerpie z tego pełnymi garściami. Uchodźcy się przejedli to macie teraz szanowni telewidzowie nowego wroga.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arveit: No tak, jak oni mają czelność #!$%@?ć się na furgonetkę szczującą na nich?

Powinni okazać szacunek fundacji która to organizuje. Prawda?


Jakby katole zniszczyli coś co szczuje na nich, a wystawiane jest przez LGBT celem szczucia na nich (np. matke boska z wagina), to przecież byłby taki kwik że ja #!$%@?.
A z drugiej strony, mamy osobę, która robi z grupą zniszczenia na 6tysiecy złotych... i ignoruje się to w
  • Odpowiedz
@przeciwko78 Idąc twoim tokiem rozumowania, to mam prawo spuścić ci #!$%@? a później robić z siebie ofiarę represji, bo uważam że czuje się przez Ciebie "zaszczuty"?

Prawo obowiązuje każdego, nawet rozwydrzonych gnojków spod tęczowej flagi i typa, który obraża ludzi za pomocą swojej śmiesznej ciężarówki. Cywilizowani ludzie korzystają z prawa, motłoch zna tylko prawo pięści.

Twierdzisz że są ofiarami szczucia? No to słabo z nimi, jeżeli w ramach walki z jednym typem
  • Odpowiedz
@przeciwko78 Prawda, #!$%@? sie i popelnili przestepstwo, za ktore poniosl konsekwencje w postaci aresztowania. Jest to prawda co oo wrzucil, uleganie prowokacji nie stawia ruchu lgbt w dobrym swietle. Tylko problem jest jeden, ze oni chca przywijelow, a nie rownych praw. Np. slub osob tej samej plci to przywilej, natomiast zwiazek partnerski dwoch osob tej samej plci to powinna byc norma.
  • Odpowiedz
No to słabo z nimi, jeżeli w ramach walki z jednym typem postanawiają nadepnąć na odcisk sporej części własnych rodaków. I myślisz, że to jest droga do zyskania szacunku?


@adam-fischer-547727: W sumie racja, niech jadą na zachód gdzie nie muszą domagać się szacunku. Ciekawe jak będzie wyglądać Polska gdy wyjadą ludzie LGBT, pro LGBT, po prostu liberalni i z lewej strony politycznej.
  • Odpowiedz