Wpis z mikrobloga

Dzień 593 korekty na #bitcoin ( ͡º ͜ʖ͡º) #zpamietnikabitcoinowca - @cyberpunkbtc "śmiałem się z altcoinowca, że niby kupił chainlinka na górce a teraz on ma większy profit w kilka dni niż ja przez rok, ale jestem leszczem, jak ja mogłem wtopić tyle kasy w bitcoina AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA"
#kryptowaluty #kryptokomedia #heheszki #humorobrazkowy #kryptoheheszki
100x - Dzień 593 korekty na #bitcoin ( ͡º ͜ʖ͡º) #zpamietnikabitcoinowca - @cyberpunkb...

źródło: comment_1597339822m4VjRbirvTcXvqvazJrVMw.jpg

Pobierz
  • 31
@100x: Powiedzcie kiedy z niego wyjdziecie, bo rumun czeka na setki $ :D
W końcu po trzech latach zamiast tracić, udało wam się trafić prierwszy shit. Napiszcie tylko kiedy go sprzedaliście geniusze...

Poza tym ja nie jestem jak wy cebula zawistną. Niedawno wam przecież pisałem że życzę wam żeby w końcu się udało wam zarobić. Może tak nie było prostaku zakłamany? A teraz będziesz postował że mam ból dupy?
Nie jestem
@100x: A nie buraku? https://www.wykop.pl/wpis/51287691/#comment-181829945

@100x: Brawo. Gratuluję też rumunowi w końcu po tych wszystkich shitach może w końcu na czymś wyjdzie na plus. Ja tam nie wątpię że rumun siedzi w linku, tylko napiszcie kiedy z niego wychodzicie bo będzie konkretny dump to pewne. Później przy cenie 2$ będzie gadał że wyszedł na idealnym szczycie, końcówka knota mu zamknęła pozycję ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A
@fervi: Bitkojn to piramida finansowa dla pedofili , na którą naganiali płatni naganiacze jak Mcafee. Jak tam popyt na bitkojny ? Gdzie ci milionerzy i te instytucje co miały wykupywać bezużyteczne bitkojny ? Każde krypto potrafi wysłać od A do B , bo tylko do tego nadaje się bitkojn XDD i nic więcej z nim nie można zrobić ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale cię dupa z zazdrości piecze XDDD aż miło patrzeć XDDDD


@theromanpolan: Przecież nie piecze z żadnej zazdrości. Właśnie udowodniłem że jest odwrotnie. Wiem że patrzysz przez swój prymitywny pryzmat cebuli, ale nie kazdy jest takim zawistnym dnem jak ty rumunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiem że ciężko ci to ogarnąć, ale nie każdy marzy o tym żeby innym było gorzej ¯\(ツ)/¯
@theromanpolan: Przypomnieć twoje teczki, albo w co się pakowałeś na samych pompach?
"Kierownik nawet już nie mój nic jak widzi że patrzę się w telefon".
"Kupiłem zajebisty kurs z tradingu, ale nie byle jaki. Taki drogi wypas"
To trzeba być idiotą żeby nie skumać że jak ktoś potrafi zarabiać to by robił hajs na rynku a nie robił szkolenia. No ale jesteś rumunem :DDD

I nawet ty tu przylazłeś przed ATH
@cyberpunkbtc: idź się utop w sedesie XD ty przygłupie

o co miałem mieć ból dupy jak ty na ATH nie sprzedałeś tylko przy 6k nawet sam Manah o tym pisał przygłupie XD I tylko dlatego sprzedałes bo ja o tym pisałem

dupa to cię boli bo nawet na pompie na Bitcoin cash nie zarobiłeś (i to 2 razy XD) , taka twoja teczka XD