Wpis z mikrobloga

Czasem zastaniwam się jaki procent społeczeństwa stanowią tacy podludzie jak my; przegrywy i incele. Obserwując Instagram i patrząc na dzisiejszą młodzież dochodzę do wniosku że oni w ciągu kilku swoich lat przeżyli więcej niż ja w wieku już 38 lat. Różne zdjęcia z imprez dziewczyny wyglądają pięknie, faceci elegancko i przystojnie. Ja nie byłem na żadnej imprezie, nigdy nie dostałem zaproszenia od kupki znajomych (może dlatego że ich nie miałem). Zazdroszczę tej całej Instagramowej młodzieży widać że są to ludzie z dobrych domów. Oni przyjęcia traktują jak kolejne nic nie znaczące wydarzenie z życia. Podczas gdy ja jakbym był pewnie siedziałbym samotnie przy stoliku bo każdy by ode mnie stronił jak było przez całe moje życie. Gdyby ktokolwiek zaprosił mnie na jakąś imprezę byłbym bardzo zestresowany. Nie pochodzę z dobrego domu w moim życiu był nieustannie alkohol i przemoc domowa. Nie dostałem wzorcow od ojca bo go zwyczajnie nie miałem. Może moja przyczyna ##!$%@? jest wina złych genów i wychowania. Ciekawe czy jeszcze coś dobrego mnie czeka w tym życiu. Może znajdę jakiegoś znajomego irl a nie tylko w wiadomościach od czasu do czasu. Zobaczymy.
#incel #chad #polska #wyjsciezprzegrywu #zycie #blackpill #bluepill #logikarozowychpaskow #redpill #przegryw #stulejacontent
  • 12
@Agret: niestety,normictwo i femoidy maja Z A K O D O W A N E pozbycia sie slabych genow z obiegu,poprzez wysmiewanie,odtracanie,dogryzanie a w najlepszym wypadku ignorowanie.Oskarki robia to poprzez wykorzystanie przewagi fizycznej oraz bycia w grupie do znecania sie fizycznego i psychicznego nad slaba jednostka genetyczna manletem,ulancem,lub nawet poprostu cichym introwertykiem,chyba ze ten ich mogguje fizycznie wtedy odpuszczaja bo sie boja
mentalcelizm


@Gaidemski: tez jestem chadem a raczej pretty boyem i tu siedze. Mialem nerwice, bylem w lękach bez pracy a z rozowymi nie bylo problemu chcialy sie spotykac pomagac mi itd a przeciez wiedzialy ze nie mam roboty bo sam im o tym mowilem,widzialy tez ze jestem nie pewny siebie i caly w lekach. wtedy zrozumialem jak to dziala czyli wzrost i morda chociaz w moim przypadku jest 185 ale z