Wpis z mikrobloga

@yeron:
1. Jordan mówi, że są 2 typy depresji
- jeden, gdzie masz niepoukładane życie, przez co wpadasz w depresje.
- drugi, gdzie masz depresje i przez to wali ci się życie.
W pierwszym zaleca wziąć się w garść, w drugim brać leki.
2. Nie mieszkał w syfie.
3. Jordan jest bardzo wrażliwy, zdarza mu się płakać podczas wystąpień. Żona z którą jest od czwartego(chyba) roku życia umarła na nowotwór, wtedy
@yeron: Można mieć zastrzeżenia do Petersona i go nie lubić, ale przepraszam bardzo - co to za #!$%@?? Ten post to najbardziej nierzetelna rzecz jaką ostatnio widziałem. Stek insynuacji. „Profesor obraził się i wyjechał do Rosji” - jedno wielkie XD. Z tego co opowiadał w rozmowie ze swoją córką niedawno to przyjazd do Rosji to była rozpaczliwa próba jego zięcia i córki, aby mu pomóc bo nikt w stanach nie potrafił
@aei9077 a ja czytałem że na metody, które chciał zastosować nie były zalecane w stanach więc poleciał do rosji gdzie o mało nie umarł po tej śpiączce i miał uszkodzenia mózgu ktore moga być trwałe do chwili obecnej. Wychodzi na to ze trzeba słuchać ekspertow a nie robic po swojemu bo mysli sie ze sie wszystkie rozumy pozjadało. W swojej dziedzinie wypowiada się ok i z sensem, ale w każdym innym temacie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@yeron: po co powielać takie wysrywy wyciągnięte z dupy, gdy można posłuchać z samego źródła (załączone)?
Dodatkowo warto zauważyć, że nawet gdyby choć jedna rzecz z tych kalumni była prawdą, to w żaden sposób nie zmienia faktu, że prelekcje i książki Petersona pomogły tysiącom, głównie młodych ludzi, poprawić swoje życie i rozwiązać problemy. Najlepiej to się zesrać i po sprawie, nie?
szpongiel - @yeron: po co powielać takie wysrywy wyciągnięte z dupy, gdy można posłuc...