Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 159
Zaginęła moja koleżanka ze szkoły. Jedna z najprzyjaźniejszych osób ever, taka trochę szara myszka. W gimnazjum pomagała mi w matmie, ja jej w angielskim. To taka naprawdę dobra osoba, o dobrym sercu.

Wsiadła do pociągu relacji #tomaszowmazowiecki - #lodz 12.08. Kontakt się urwał.

Mam ogromną nadzieję, że wszystko z nią dobrze. Ehh.

https://dzienniklodzki.pl/zaginiona-paulina-krawczyk-zaginela-mloda-kobieta-policja-poszukuje-zaginionej-lodzianki-zdjecia/ga/c1-15128329/zd/44800071

#zaginieni
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ECMAlover: pochodzi stamtad. Rzeczywiście, uznalam to za naturalne ze skoro podchodzimy z TM, to mozna pytac tylko o inne niz tomaszow miejsca ^^ whatever.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
@Matrik90: wiem ze masz gdzieś te informację, bo dla Ciebie to randomowa koleżanka jakiejs randomowej laski z internetu. Ale myślę że takie żarty są bardzo słabe. Bo chociaż z zaginioną nie rozmawiałam już parę lat, to zywilam wobec niej zawsze ciepłe uczucia i wiadomość o jej zaginięciu mnie zdruzgotała.

Zapewne będziesz miał wywalone na to, ale może następnym razem pomyślisz, że nje chcesz sprawiać przykrości komuś po drugiej stronie kabla.
@nicari mam nadzieję, że się znajdzie cała i zdrowa.
Weszłam w sekcję komentarzy pod tym zdjęciem i co prawda jest tam tylko jeden komentarz i to dosyć niecenzuralny, ale mam nadzieję, że policja namierzy tę osobę, która to napisała i przesłucha. Wiem, że może jestem trochę zbyt wyczulona na takie tematy, ale wydaje mi się, że normalna osoba nie wypisuje takich rzeczy pod takim artykułem. :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kirek: nie wiem. Policja prowadzi czynności, wiadomo tyle że wsiadła do pociągu, a ostatni raz jej telefon logował się w koluszkach. Nie dotarła do miejsc w Łodzi, gdzie miała dotrzeć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krowi_placek: podobno (przed chwilą to przeczytalam i nie sprawdzilam jeszcze) nie jeżdżą lub nie jeździły wówczas pociagi z koluszek do Łodzi przez tory w remoncie. Podstawiane są pksy. Ale jeslu tak jest to na pewno policja o tym wie...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dreammaster: na razie wiadomo ze nie wysiadla w lodzi i ze telefon ostatni raz logowal sie w koluszkach.

O torach ktos pisal w komentarzach pod jednym z ogłoszeń o zaginieciu, ale z tego co patrzylam potem na stronie LKA to nie ma zadnych utrudnien,wiec pewnie ktos mial nieaktualne informacje