Wpis z mikrobloga

Panowie trzeba przedstawić sprawę jasno, fakty są takie, że Hansi Flick, który miał być tymczasową alternatywą stworzył potwora, który cały czas jest nienasycony, stworzył zgrany kolektyw, dzisiaj było widać płynność, było widać swobodę, większą kulturę w pressingu, w budowaniu akcji. Umówmy się - FC Hollywood, każdy ma tam swoje aspiracje, każdy chciałby być liderem, każdy jest gotowy do gry w pełnym wymiarze czasowym. To pokazuje jak trener Flick scalił ten zespół, jak okiełznał te charaktery, jak wyznaczył rolę poszczególnym ogniwom, Jest Neuer, jest Perisić, jest odkurzony Boateng, jest genialny Gnabry, jest młodziutki Davies - chłopak, który przyszedł z MLS i dzisiaj jest jednym lepszych na swojej pozycji w europie, Roberta już nie muszę nawet wymieniać. Tam wszystko gra jak w dobrym niemieckim samochodzie. Szkoda, że pandemia, z którą świat wciąż musi się borykać uniemożliwiła kibicom Bayernu celebracji tego święta.
#mecz #kanalsportowy #heheszki
Pobierz Zdziszko - Panowie trzeba przedstawić sprawę jasno, fakty są takie, że Hansi Flick, k...
źródło: comment_1597438081VsZivU0sYxfxxBXHLWEinu.jpg
  • 65
@Zdziszko:

Mówimy oczywiście o wspaniałej pracy Hansa Flicka, ale nie ukrywajmy, że w tej drużynie to nawet koń by wygrał Bundeslige tak? Mati, no ale umówmy się, że Kowacz to nie był trener na miarę Bajernu Monachium, tak? To zresztą typowy Jugol - zagraj, przepchnij, powalcz... No rąbanka taka tak? No i całe szczęście dla włodarzy Bajernu, że dostali z Eintrachtem z osiem do zera... Ale nie przerywaj mi Romek... Jak
Pobierz a.....1 - @Zdziszko: 

Mówimy oczywiście o wspaniałej pracy Hansa Flicka, ale nie u...
źródło: comment_1597438219qfsywnCqUKqtAqjvUdWC1l.jpg
@Zdziszko: - Dodam jeszcze na szybko - Barcelone dziś widziałem bez pomysłu, wolną, ociężałą. Po porażkach z Romą, the reds i dzisiejszym pogromie widzimy że ten zespół musi zostać przeformatowany. Kilku zawodników trzeba pożegnać i na nowo zdefiniować kształt tej drużyny.
I jeszcze Jeden aspekt - Robert Lewandowski. Ten chłopak, dziś, tym występem udowodnił co to znaczy być liderem. Liderem. Pokazywał sie, atakował, bronił, dowodził. Zawodnik kompletny, uformowany, ukształtowany. Michał, powiem
Pobierz wiekuisty - @Zdziszko: - Dodam jeszcze na szybko - Barcelone dziś widziałem bez pomys...
źródło: comment_15974382515NFnGTYHXcU4vewaJuWiCc.jpg
@Zdziszko: No i co Romeczku? Gdzie ta twoja Serie A? Co? Barcelona gra w Hiszpanii? No może i tak, ale to dzisiej Bayern pokazał siłę niemieckiej piłki, tak? Zgadzam się z tym, co powiedział Mati i myślę, że należy im się nasz respekt oraz szacunek za to co zaprezentowali na bojisku, tak? Barcelona dzisiaj okropna i cierpiała, ale nie było tego co mówił Schwarzeneger "no pain no game", chociaż no game
Pobierz wicked93 - @Zdziszko: No i co Romeczku? Gdzie ta twoja Serie A? Co? Barcelona gra w H...
źródło: comment_1597438228lF8FywiLnJt27sjep6qESm.jpg
@Zdziszko: Mati, Ty zawsze chcesz, żeby popierać pewną tezę faktami. No to podyskutujmy. Ja Ci powiem tak. Messi to jest brylant, supertalent...My też chcielibyśmy, żeby Lewandowski był takim supertalentem. Messi takim supertalentem jest, Lewandowski po prostu nie. My też yyyy...Ja bym powiedział tak. My też jako dziennikarze i kibice robimy to świadomie, że chcemy mieć gwiazdę. Mamy potrzebę gwiazd, cieszenia się polskim piłkarzem. Natomiast życie czasami weryfikuje to wszystko. Ja myślę,
Pobierz Loko90 - @Zdziszko: Mati, Ty zawsze chcesz, żeby popierać pewną tezę faktami. No to p...
źródło: comment_1597438277tTjdkWqeD3G05zYWCDOY7v.jpg
Powiem jeszcze jedno, tak słabej Barcelony to ja już dawno nie widziałem. Stracili tego pierwszego gola, powinni dalej grać swoje, bo była im potrzebna przypadkowa bramka, którą zdobyli. No a później, to już odbijali się tylko od Bayernu jak to się mówi, jak piłeczka od pauletki, mieli trzy, cztery groźne strzały, z czego dwa był groźne, a to nie wystarczy, bo my możemy sobie gadać o taktyce tak? ale tutaj na tym
Pobierz Inhale - Powiem jeszcze jedno, tak słabej Barcelony to ja już dawno nie widziałem. St...
źródło: comment_1597438412rfoufIvWtqQFvT4dYjw0mP.jpg
@aut91:
Nie zapominajmy, że Barcelona pomimo ewidentnie gorszego okresu to jest wciąż wielki klub, to jest drużyna, która wciąż potrafi zagrać ważny mecz na tym international level, to jest zespół wciąż świadomy swojej klasy na boisku. Jednak te kilka tygodni, które mieli piłkarze Blaugrany nie wystarczyło. Żebym nie został źle zrozumiany - Ja nie chcę tutaj winić tylko i wyłącznie sztabu szkoleniowego bo tam geneza problemu leży dużo głębiej. Znów przychodzi
Pobierz Zdziszko - @aut91: 
Nie zapominajmy, że Barcelona pomimo ewidentnie gorszego okresu ...
źródło: comment_1597438443iOkawNbmBFXU3MfhV7iDR1.jpg
@Zdziszko: No japowiem szczerze, że tak rozbitej, tak zagubionej, tak miałkiej Barcelony to ja nie pamiętam. Pamiętam w 2014 albo 15 roku jak Bajern wygrywał w dwumeczu 4:0 i 3:0 i to było po śmierci trenera, który umarł na raka wtedy. Wtedy jeszcze Roben i Ribiri grali na skrzydłach. Zobacz Mati, bo mówiło się wtedy, kto zastąpi Robena, kto zastąpi Ribiri. Mówiło się, że Bajern musi zrobić wielkie transfery, po 100,
Pobierz d.....t - @Zdziszko: No japowiem szczerze, że tak rozbitej, tak zagubionej, tak miałk...
źródło: comment_1597438253JDvhG8IA7mHJlziJCg7M50.jpg
@Zdziszko:

Panowie, bardzo mnie cieszy to wszystko co mówicie, ale chciałbym podkreślić jeszcze jedno ważne nazwisko.

Jupp Hajnkess. To można powiedzieć w całej najnowszej historii Bayernu archetyp trenera sukcesu. To właśnie on stał się przyczyną największego sukcesu klubu w Europie w ostatnich latach i tak jak niezrozumiała była jego zamiana na Guardiolę to bądźmy szczerzy że wreszcie, po pewnych perturbacjach władze Bayernu znalazły jego naturalnego następcę i sądzę że to może
Pobierz a.....1 - @Zdziszko: 

Panowie, bardzo mnie cieszy to wszystko co mówicie, ale chci...
źródło: comment_15974385724fnEt68lQpNFdHsAKHkiW9.jpg
@Zdziszko: Panowie, pełna zgoda choć nie do końca. Popatrzmy jednak na najważniejsze zjawisko - mnóstwo goli na koncie Bayernu Monachium, a Robert Lewandowski niestety tylko jedną. Nie wiem czy kiedyś o tym wspominałem, ale napastnik żyje z podań, a sam Robert Lewandowski ich nie dostawał. To on dzisiaj dostarczał bardzo dużo piłek swoim partnerom z zespołu. To pokazuje jak wspaniałym człowiekiem, a nie tylko piłkarzem jest Robert Lewandowski. Cieszę się, że
Pobierz wicked93 - @Zdziszko: Panowie, pełna zgoda choć nie do końca. Popatrzmy jednak na naj...
źródło: comment_1597438692xR89779erQGPv3981vsAEs.jpg
@Zdziszko: Mati, pełna zgoda. To co pokazał dziś Rekordmeister to była prawdziwa pomarańcza na torcie tej edycji ligi mistrzów. Hansi Flick to jak to mówią Niemcy jest takim trenerskim Wunderwaffe Bawarczyków. Robert Lewandowski pokazał dziś wszystko, to jest agresywność, fizykę, bieganie, to jest tak jak ja to zawsze powtarzam- numero uno i sól piłki nożnej. Niech mu w półfinale ziemia lekką będzie.
Pobierz Menel94 - @Zdziszko: Mati, pełna zgoda. To co pokazał dziś Rekordmeister to była praw...
źródło: comment_1597438783mmfXwxjNwnSZUn9dJ3I7nu.jpg
@Zdziszko: - Bayern wygral zdecydowanie, ale moim zdaniem to spotkanie pokazało wyraźnie różnice w poziomach między ligą angielską pozostałymi europejskimi dywizjami. Mówicie Bayern, Robert, - ale czy jesteście pewni że Dejwisz ak samo błyszczałby w deszczowym Stoke ? Że Muller odnalazłby się między potężnymi stoperami z Brighton ? Przypomnę tylko, ze niechciany w szóstym zespole w Anglii - Trippier jest topowym zawodnikiem czołowego w Hiszpanii Atletico, podczas gdy gwiazdy ligi hiszpańskiej
Pobierz wiekuisty - @Zdziszko: - Bayern wygral zdecydowanie, ale moim zdaniem to spotkanie po...
źródło: comment_1597438884a7e0ToUgsa29kVnMZWYFKv.jpg
@Zdziszko: Proszę, a w Przeglądzie na okładce taki tytuł "Deutsche Walec". Całkiem zgrabny muszę powiedzieć, ale wy tam w Axelu Springerze naprawdę przeceniacie czytelników. Tytuł to musi być taki, że jak go zobaczy taki przeciętny człowiek to musi on być dla niego zrozumiały. To tylko górne 3% ludzi wie że jest tam w Niemczech jakaś stacja telewizyjna co się nazywa Deutsche Welle i że to jest nawiązanie do tego a górne
Pobierz pawelososo - @Zdziszko: Proszę, a w Przeglądzie na okładce taki tytuł "Deutsche Walec...
źródło: comment_1597439250Be8vYx8eBLEp9pO8ksM0DZ.jpg