Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hokei00: są fajne listwy maskujące wystarczy poszukać na internecie. I jest o wiele praktyczniejsza niż przeciaganie kabli w korytku. Przerabiałem to i to. A ścianką to taka średnia 8 jak na korytko. Chyba że dasz takie z 20mm
@hokei00: Nadbuduj tę ściankę jakąś płytą meblową, za tym schowaj kable i na płycie zawieś TV, będzie dobrze wyglądać. Przejrzyj prace architektów wnętrz, często taki motyw stosują. Te listwy do montowania na ścianie choćby nie wiem jakie dobre to i tak zawsze będą słabo się prezentować.
@hokei00: a to nowy obiekt/remont?
Ja bym #!$%@?ł w ścianie. #!$%@?ć koryto kablowe.
Ponacinać ścianę. Wykuć ile potrzeba. Wsadzić koryto i zakleić z fizeliną czy inną siatką bo może pękać.
Jak przypadkiem byś się #!$%@?ł do drugiego pomieszczenia to dziurę również zaklej siatką.
@hokei00 korytko w Leroy ma 55mm

Ja takie upchalem w ścianie 8cm ale w dwóch miejscach się pryz kuciu przebilem na wylot i musiałem naprawiać.
Dać się da nawet bez przebijania sie
@hokei00: polecam podtynkowo bo po prostu wygląda to dobrze. Jak jesteś na etapie remontu koniecznie daj za tv jedno gniazdko, najlepiej podwójne - jedno na zasilanie tv a drugie pod jakieś mi boxy albo inne badziewia, które z czasem chcemy podpiąć pod tv i schować za nim. Po co? mniej kabli do tunelu w ścianie ;)

Jeśli masz po drugiej stronie pokój i np. masz tam szafę poszedłbym na łatwiznę i