Wpis z mikrobloga

Po prostu w cywilizowanym kraju


@Xenomorph_uk: to ten sam cywilizowany kraj w którym nikt nie tknął spraw gangów(nie jednego ich było parę) gwałcących białe dziewczynki poniżej 15 roku życia, bo oczywiście byli nie biali. Przypomnijmy takie smaczki jak np. zamiast prezerwatyw używali woreczków jednorazowych ze sklepu. To ja jednak wolę ten nasz #!$%@?łek.
edit:
z podwórka lgbt sprawy o seks z nieletnimi działaczy czy pozwanie NHS o przymusową zmianę płci.
@Xenomorph_uk: Nie mam dowodów, czy było tak, czy inaczej. Jeżeli odnosimy się do samych faktów, i tak rzeczywiście było, to nie obchodzi mnie, i w sumie każdego zdrowego człowieka nie powinno obchodzić, kto to był, czy prawak czy lewak. Nie powinno być akceptacji na takiego zachowanie.
bo oczywiście byli nie biali


@CukrowyWykop: groźny wykopek ROZWALIŁ jednym prostym trikiem całe sądownictwo w UK! Zobacz jak on to zrobił [kliknij TUTAJ]

Zanim będziesz rzucać chochołami to może odpowiedz sobie na pytanie: kogo łatwiej wsadzić
- dzbana, który krzyczy "#!$%@?ć pe*ałów" na ulicy i mówi o tym, że geje są niemoralni, bo on tak twierdzi
czy może
- Zorganizowany gang/szajkę przestępczą, która pewnie ma 9999 kontaktów, 999 wtyk, 99 adwokatów
@niochland: nie będę się odnosił do sprawy o której pisze sam korwin, bo to jego #!$%@? warte tyle co #!$%@? zandberga. Nie znam sprawy i tyle. Odniosłem się to tego stwierdzenia o raju w UK. Myślałem że tam na lewicy uczą was czytać ze zrozumieniem?
edit:

Zanim będziesz rzucać chochołami to może odpowiedz sobie na pytanie: kogo łatwiej wsadzić


To nie powinno być trudne jeśli dostajesz zawiadomienie z informacją kim jest
@CukrowyWykop: "cywilizowany kraj" = raj?
Myślałem że tam na prawicy uczą was czytać ze zrozumieniem?

I zanim napiszesz coś w stylu: dla lewaka cywilizowany = wymarzony
To to już będzie wtykanie w głowę losowej osoby twoich tekstów. Można równie dobrze napisać, że dla prawaka Rosja jest wymarzonym krajem do życia, a [chyba] tak nie jest ¯\_(ツ)_/¯
"cywilizowany kraj" = raj?


@niochland: fajna ta cywilizacja, taka nie za bardzo mająca coś wspólnego z przestrzeganiem prawa.

To to już będzie wtykanie w głowę losowej osoby twoich tekstów. Można równie dobrze napisać, że dla prawaka Rosja jest wymarzonym krajem do życia, a [chyba] tak nie jest ¯_(ツ)_/¯


Oho typowo lewacko-prawacki bełkot podczas wojenek jak brak argumentów to coś o rosji. To widzę Rosja to wasze lewackie Ad hitlerum.

Dla twojej
@RoHunter: faktycznie te nastolatki sobie uroiły we łbie zeznania i skazały tych biednych imigrantów na pobyt w mamrze. Ah te głupie białe latawice, a mogły z pokorą przyjąć zagraniczne nasienie. Otwórz oczy człowieku gazety, sądy o tym pisały itd.
Wiadomix - encyklopedie (tak jak naukowcy, akademicy, metody naukowe i każdy oprócz Korwina) są lewackie.


@RoHunter: przecież oni tam piszą że był gwałty i ukrywanie tego xD xD A korwina wyśmiałem wyżej, ale dupsko piecze nie? Co teraz zrobić? Korwina wyśmiewają? W podręczniku chyba nie ma na to skryptu.

edit:
Wikipedi nie traktuje isę jako źródła akademickiego czy naukowego. Coś słabo się na tym znasz... Kurła wikipeida to encyklopedia którą uważa