Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wczoraj w sieci pojawiły się kłamliwe wiadomości jakoby Polski Patriotyczny sklep #biedronka miał podwyższać ceny. Dziś przekonałem się, że to oczywista nieprawda. Sklep posłuchał apelu Pana Morawieckiego i ceny OBNIŻYŁ. Mój ulubiony ser zamiast 9,99 kosztował dziś 8,99 BEZ PROMOCJI. A co dopiero będzie jak VAT 0%!

  Dziękuję Panie Morawiecki, dziękuję sklepowi wszystkich Polaków, jesteście WIELCY!

  pokaż spoiler Sera co prawda jest 300g zamiast 400g, w takim samym opakowaniu, ale to Tusk zjadł


  pokaż spoiler 30zł/kg zamiast 25zł/kg = 20% drożej


  #heheszki #bekazpisu #zakupy
  pokaż całość

  odpowiedzi (42)

 • avatar

  To pani Agnieszka, matka trójki dzieci. Agnieszka była w ciąży bliźniaczej i zgłosiła się do szpitala ponieważ jej stan zdrowotny zaczął się pogarszać. 23 grudnia 2021 zmarł pierwszy z bliźniaków, według rodziny kobiety, lekarze nie pozwolili na usunięcie martwego płodu, ponieważ "prawo w Polsce tego surowo zabrania". W związku z czym przez kolejne 7 dni, czekano, aż funkcje życiowe drugiego z bliźniaków samoistnie ustaną. Przez 7 dni Agnieszka nosiła w sobie martwy płód. Śmierć drugiego z bliźniaków nastąpiła dopiero 29 grudnia 2021 r. a do wydobycia martwych płodów doszło po kolejnych dwóch dniach.
  Nie zapomniano jednak w porę poinformować księdza, aby przyszedł na oddział i odprawił pogrzeb dla dzieci.
  Agnieszki nie udało się uratować, kobieta zmarła.

  Rodzina Agnieszki udostępniła jej wizerunek oraz treść apelu, prosząc o udostępnienie i nagłośnienie informacji o jej tragicznej śmierci.

  #neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #aborcja #medycyna #zdrowie #4konserwy #konfederacja #prawo
  pokaż całość

  odpowiedzi (62)

 • avatar

  Wszystkich plusujących ten wpis zawołam w połowie lutego by sprawdzić czy "dziennikarze" rmf24 mieli racje i nadeszło TSUNAMI zgonów i zakażeń i czy omikron zebrał śmiertelne żniwo w postaci 1200-stu zgonów dziennie.

  #covidowedzbany #koronawirus #covid19 #konfederacja #bekazlewactwa

  odpowiedzi (18)