Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
hejo #poznan i #piwowpoznaniu jeszcze raz
chciałam teraz spytać o trochę mniej spontaniczne planszowki w niedzielę, nadal munchkin, dixit, tajniacy, karty gentlemanów i uno, ale! do puli dorzucam serniczek (chyba z solonym karmelem) i jakieś jeszcze jedzenie, które niewypokowy kumpel zrobi

źródło: comment_15978420215ZMgPJGBv9CkSl2lNw5z1f.jpg
  • 68
@voliereen o kurcze masz kotki i można grać w dixita, ja planszówek nie lubię, ale dixita lubię w drodze wyjątku i kotki uwielbiam i bym Cię już sterroryzowała ze chcę grać natychmiast, ale nie jestem z Poznania, ale może jakieś mirce z Poznania mnie obserwują, może dzięki mnie trafią na wpis, a nawet jak nie to i tak pewnie będzie Ci trochę miło hehe
w ogóle kote w szafce śmiesznie :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartuz12: minimum trzy, sensownie jest już od czterech, fajnie jest 6, ale są też gry na więcej osób, że nawet 10 czy 15 jest spoko
jeśli chodzi o czas no to zależy jaka gra - 30-60 min na jedną rozgrywkę? nie musisz być cały czas, grać będziemy tyle ile będzie nam się chciało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wykopek_wykopek: hah, zapraszam, wydaje mi się, że i tak wszyscy nie przyjdą, jeśli w sobotę potwierdzi mi więcej niż 6 osób to proponuję wybrać się z serniczkiem do jakiejś miejscówki z planszowkami, chyba że ktoś ma więcej miejsca i chciałby przejąć prowadzenie tego zgromadzenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szybki_zuk: nie mam pojęcia co to, ale jeśli nie jest specjalnie trudne to spoko, nie wiedziałam, że na rybakach jest taka miejscówka, tylko w niedzielę mają otwarte do 20, więc 18-20 krótko by wyszło
@voliereen: Jedna z najlepszych gier (4 miejsce w rankingu boardgamegeek). A tematyka idealna dla wykopowych fanów Elona :D
Trochę skomplikowana jest, ale sprawdzone, że da się jako tako zagrać z tłumaczeniem tuż przed. Jak ktoś już miał styczność z grami bardziej zaawansowanymi niż Dixit to na pewno da radę.

A to jak od 18 chcecie to rzeczywiście słabo.
No to albo chata albo Draft jest też fajny i dłużej otwarty. Ale