Wpis z mikrobloga

Mirki, jaka #waga która działa z #iphone i można dane zapisywać w aplikacji #zdrowie która fajnie działa, dodatkowo obsługuje więcej niż jedną osobę i mierzy nie tylko wagę, ale też inne parametry?

Huawei Smart Scale AH100 ?
Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 ?
A może jeszcze coś innego?
  • 9
@nowik: @idzpanstont:

Generalnie Mi Scale jest okej - cena i można mierzyć pare osób, ale aplikacja zdrowie nie rozpoznaje ich tzn
W aplikacji Mi Fit będzie tylko twój pomiar, a w aplikacji Mi Fit mojej mamy będzie jej pomiar, ale w mojej aplikacji zdrowie wyglada to tak jak na zdjęciu - zdrowie nierozpoznane użytkowników, wiec pomiary wszyskich będą się mieszały w aplikacji zdrowie

Generalnie nie lubię aplikacji zdrowie, jest złe
k.....x - @nowik: @idzpanstont:

Generalnie Mi Scale jest okej - cena i można mierzyć...

źródło: comment_1597853736W2vzIXS8EVV8obdFgVmJKK.jpg

Pobierz
@kryptomanix: dzięki! A wiesz jak to wygląda w przypadku Huaweia? I czy mógłbyś pokazać pozostałe pomiary czy Ty masz tą wagę, która mierzy tylko wagę bez tych dodatkowych parametrów?
@nowik: https://allegro.pl/oferta/waga-lazienkowa-xiaomi-mi-smart-scale-2-8885829876?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

ja mam to - zależało mi na pomiarze wagi i synchronizacji, ponieważ w listopadzie będę kończył "masowanie" i zacznę spadać z wagą, a była promocja jakieś 10 zł to wziąłem. Uważam, że jest okej. Posiadam również opaskę od Xiaomi Mi Band 5 i te dwie rzeczy tworzą bardzo fajny ekosystem w ekosystemie applowskim za 200 zł, a nie 2500 PLN - biorąc pod uwagę, że zegarek bardziej do sportu,
@kryptomanix: Dzięki! Akurat ta waga, którą masz tych funkcji nie ma. Pytam o nie z ciekawości bo właśnie jestem ciekaw na ile one są dokładnie i czy mają sens, czy może faktycznie lepiej kupić tą co Ty masz i nie przepłacać. Co do AW to mam go i iPhone też dlatego chciałbym coś co działa z aplikacją zdrowie... Widzę, że jest podobno jedna waga, ale kosztuje 500zł. Trochę za dużo...
@nowik: Ja uważam, że nie ma sensu - nie jest to na tyle dokładne, aby się tym posługiwać u lekarzy albo wykorzystywać profesjonalnie. Mam na myśli, że chwieje się na granicy pierdoły, a do użytku hobbystycznego.

No mówię 40 zł > 500 zł w moim przypadku i zdaniu.

Tę o której mówisz, której nazwa brzmi trochę Niemiecko to dużo osób sprzedaje na Allegro jako prywatne osoby - można spróbować. A ze