Wpis z mikrobloga

Umówiłem się z żoną, że na pierwszą rocznicę ślubu kupujemy sobie nawzajem coś co uwielbiamy. Ja jestem fanem Star Wars, ona harrego Pottera. Ja lubię Lego, żona uwielbia filmy. Udało mi się ją zarazić Star warsami i teraz przynajmniej jak oglądamy to pyta się czy wolę tie fightera czy może x wingi. Ja w odwecie zamierzam jej kupić wersję reżyserską każdej części Harrego, bo wiem, że nigdy nie oglądała tych rozszerzonych o dodatkowe sceny. . Już się nie mogę doczekać kiedy wieczorem będziemy przytuleni oglądać Harrego Pottera, popijając drinki z palemką, a ja będę co chwila zerkał na mojego x winga stojącego na podświetlonej półce i sprawdzał czy jakieś imperialne zbiry nie czają się w pobliżu ()
#rozowepaski #starwars #harrypotter #lego #rocznica #malzenstwo
  • 30
@Apollowho: tylko 1 i 2 film mają extended edition ( i nie mają ani dubbingu pl, ani napisów pl)

ps. teoretycznie 3-6 też mają extended edition, ale były emitowane tylko na amerykańskim kanale ABC o ile dobrze pamiętam i nie są dostępne nigdzie indziej, kiedyś mi się udało znaleźć je, zgrane właśnie z ABC, ale w gównianej jakości, co najwyżej na telefonie by można obejrzeć żeby oczy nie krwawiły (z ekranem
@Apollowho: dodam jeszcze, że ja jako fan, nie mogłem się powstrzymać i te gówniane wersje też obejrzałem, mimo że serio źle się to oglądało, to i tak było super to uczucie jakbym oglądał te filmy pierwszy raz, mimo że to było tylko kilkanaście minut dołożonych scen
@Apollowho raczej na YT można znaleźć wycięte sceny z każdej części, w podcaście potterless (polecam) prowadzący omawiał usunięte sceny dla wszystkich filmów i chyba linkowal w opisie ;) mam nadzieję, że to Ci pomoże
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Apollowho: sama jestem fanką Harrego, ale te usunięte sceny za wiele nie wnoszą. To nie tak jak LOTR, jest raptem tylko parę minut na film i często to są te same sceny które już są tylko inaczej pocięte, a niektóre są cringowe i słusznie usunięte.

A może żona polubi lego jak dostanie Hp? Są teraz świetne nowe zestawy np. Nora albo Wieża Astronomiczna, ja bym skakała z radości. A może zabierz