Wpis z mikrobloga

@hiszpank: Bo to są maski antymandatowe jak masz odkryty nos to na luzie oddychasz i jak bagieta na horyzoncie się pojawia to szybko nos zakrywasz.
@ZPoetaZ: Zapomniałeś, że jeszcze trzeba za każdym razem myć ręce przed założeniem i po zdjęciu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pieniek1991: To jest całkowicie pozbawione logiki i zdrowego myślenia, bo to jest niemożliwe żeby w takim przypadku za każdym razem utylizować zużytą maseczkę i rękawiczki, a i tak de facto żeby się nie zarazić, to musisz mieć cały ten kombinezon i wtedy możesz czuć się "bezpieczny" no ale musisz go też z utylizować ¯\_(ツ)_/¯ po prostu to jest nierealne, jak ja już usłyszałem te wytyczne i te wskazówki jak myć ręce
@Pieniek1991: Ta maseczka i tak Ci #!$%@? da i jedyne co Ci przyniesie, to niedotlenienie mózgu, bo weź wytrzymaj w tym w upale na ryju, a jak nie będziesz miał tego na nosie, to mandat dostaniesz co jest złamaniem prawa
¯\_(ツ)_/¯ bo nie można za to dostać mandatu. Już był taki przypadek, że gość dostał mandat za brak maseczki, nie przyjął mandatu, sprawa trafiła do sądu, a sąd umorzył postępowanie względem
@iamthewalrus: Muszę powiedzieć, że byłam w Polsce w zeszłym tygodniu i byłam trochę w szoku. Nikt nie nosi maseczek na ulicy. Jak ktoś miał maseczkę na ulicy to był turysta z Hiszpanii. Ale z drugiej strony zauważyłam, że tutaj w każdym sklepie przy kasie można kupic maseczki (zazwyczaj kosztują 6 euro za 10 sztuk maseczek chirurgicznych). W Polsce z tego co widziałam np. w Żabce nie można maseczek kupić, ale może
@asd23434asd: Nie wiem czy Ty masz jakiś kompleks nieumytych zębów czy o co chodzi? Już któryś taki post widzę, ludzie #!$%@?, #!$%@? się nawzajem czy macie nosy czule jak psy, że to wyczuwacie? Bo rozumiem dystans trzymany jest, bo wirus xD... Chyba nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć, że lepiej się Oddycha bez żadnej maski niż w niej, no chyba że nosisz maskę "bluetooth" niewidoczna i norwyczuwalna gołym okiem xD
@iamthewalrus: Jak czytam taki posty jak Twoj, to juz wiem o co chodzi w "wierzę covidian* xD.. Jedni się śmieją z nadgorliwych wierzących l, że robią głupie rzeczy, pielgrzymki na kolanach itd. Itp. Drudzy z niewierzących, że są bez Boga np a *covidianie* najchętniej by zamknęli wszystkich w domach, maski, palowanie za brak, zdalna praca, nauczanie, zamordyzm bo #!$%@? wirus #!$%@?! W tv pokazywali, widziałeś Bergamo, Lomvardie? I to #!$%@? no
odpowiedz


@szyryfyry1: Ja myślę, że @iamthewalrus ma rację. Tu w Hiszpanii każdy zna kogoś kto albo zachorował na koronawirusa albo stracił kogoś przez koronawirusa. Sama znam parę osób, które straciły któregoś z rodziców przez koronawirusa. Wiadomo, że to były osoby starsze, ale spokojnie mogły jeszcze sobie trochę pożyć gdyby nie koronawirus. Mama jednej mojej koleżanki zmarła na koronawirusa zanim się mogła dowiedzieć, że jej córka jest w ciąży i poznać swojego