Wpis z mikrobloga

#citiesskylines #wroclawskylines
Wrocław będzie żegnał część proszaków.

Będę miał jednak jeszcze trochę roboty z tramwajami dla Wrocka.
Moderusy Gamma
Moderusy Beta 24AC lub Protram 205 Wras po modernizacji
Oraz 16t po modernie.

Do tego będę robił elbląską alfę która ma front od 24AC wiec to będzie chwila roboty.

Jednak nie pojawiają się one wcześniej niż na Wrocławskich torach. Potrzebuje refów, dobrych rzutów bocznych. Więc trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.
SwidraVytra - #citiesskylines #wroclawskylines
Wrocław będzie żegnał część proszaków....

źródło: comment_1597948411Y2vzthwpgj9UUIy4KmMYA6.jpg

Pobierz
  • 11
@Brajanusz_hejterowy: Robimy joint venture z Pewex i z Szymexem. Wymieniamy się pracami i jest plan zrobić modele dla całej Polski. Będę zajmował się właśnie Łodzią i Warszawą ale po kolei.

Na ten moment planuje wydać małą architekturę z Wrocławia (znaki przystankowe, barierki, śmietniki, wiaty itd).
Szykuje się tez do etapu kiedy zacznę tworzyć sieć kolejową we Wro więc mogą pojawić się dworce. Na pewno Główny, Nadodrze, Świebodzki, Kuźniki, Brochów (raczej to
@Brajanusz_hejterowy: Chociaż skumałem się z jednym kolesiem robiącym mapę wrocka do Omsi2, któremu użyczyłem modele tramwai. Jednak sam nie miał jakiś interesujących dla mnie modeli. Sirocoxx ma sporo fajnych assetów ale już jak i tak jadę do Wrocławia robić refy to już nie będę mu dupy zawracał, a zrobie modele za to po swojemu. Nie które modele z omsi sa po prostu tragiczne. Czasem do csl rzeczy są znacznie lepszej jakosci.
@Brajanusz_hejterowy: Szczerze mówiąc, to robię modele do poziomu LOD3 bez wnętrza więc dużo bym tu nie pomógł. Jak chcesz to możesz spróbować się kontaktować do Szymexa z citiesskylines.pl gdzie robił Swinga czy by nie zrobił dla ciebie wersji dwukierunkowej. Ja i tak bym bazował na jego pracach przy robieniu Swinga Duo.