Wpis z mikrobloga

@Stahu20000: Zobacz se od 1:50 minuty bo to mam pod ręką akurat, od srawka pato dostał namiary gdzie struś wącha rozpuch w lesie, trwa to już mniej więcej rok a patotv (obsraniec usuwający wszystko po sobie bo jest debilem i myśli że wszystko ginie w internecie) dalej twierdzi że nie współpracował ze srawkiem i przypadkowo go znalazł w lesie. Robi z siebie durnia i odcina się dalej od człowieka dzięki któmu
SowicieSkowyrnyAkurat - @Stahu20000: Zobacz se od 1:50 minuty bo to mam pod ręką akur...
@Stahu20000: tu akurat ma rację niezależnie czy mu to podpowiedział ten z Bielska czy sam miał przebłysk intelektu.
Wiadomo że jeśli Suchy będzie zbierał to będzie wał jak zwykle, połowę, albo i więcej kasy zabierze dla siebie. A to się ludziom może nie spodobać.
który poświęca swój czas na nagrywanie debili, a robi to za darmo


@Stahu20000: Jak za darmo przecież ma monetyzacje na filmach. Ja tam osobiście do typa nic nie mam ale jeżeli on tak wcześniej chciał rozliczać szczura za jego słowa że on tak jemu kłamie i chce typa wyjaśnić bo pato: " nienawidzi jak mu ktoś kłamie" to jest człowiekiem niegodnym, nie rzetelnym, nie sprawiedliwym w moich jak i pewnie wielu