Wpis z mikrobloga

@Dutch: A kto ma mieć lepsze dane? Exit poll? xDDD Mało tego, tak jest w całej Europie, nie tylko u nas. Wyparcie nic nie da.

@lubiczklan: Nie zdajesz sobie sprawy z tego co piszesz. Wzrost zachorowań to blokada systemu zdrowotnego, będą umierać ludzie, którzy nie otrzymają pomocy, choć nie będzie to covid 19. Puszczenie dzieci do szkoły w momencie gdy mamy REKORDOWY poziom zachorowań i osób chorych jest po prostu
@xandra:

A kto ma mieć lepsze dane? Exit poll? xDDD Mało tego, tak jest w całej Europie, nie tylko u nas.

Super, no to dawaj te dane. O ile spadła średnia wieku hospitalizowanych i kiedy?

Może być Europa, Polska, USA, może być nawet szpital jednoimienny w Piździchowie. Dajesz.

Wyparcie nic nie da.

Jedyne co próbuję wyprzeć to fakt że zmarnowałem 10 lat życia na siedzenie na portalu dla skończonych idiotów.
@xandra: okej to kiedy będzie właściwy moment? Za pół roku, rok? W tym czasie dzieci niech gniją w domach bez planu dnia i obowiązków, bo według teoretycznych modeli zatkają się szpitale. Przeraża mnie jak totalnie zapomina się o zdrowiu psychicznym w kontekście "zapobiegania" koronawirusowi, jak tak dalej pójdzie to część społeczeństwa będzie miało autentyczną traumę.
@Dutch: Masz informację od Ministerstwa Zdrowia, napisz do wiceministra Waldemara Kraski, może ci je udostępni, ja przekazuję tylko tą informację i grzeczniej mi tu, "dawaj" to sobie pod biedronką o 50gr możesz zawołać.

@Dutch: Świetnie, gdy odejdziesz, poziom portalu powinien wzrosnąć :)

@lubiczklan: Za pół roku, może za rok. Nie moja wina, że rządzą nami niekompetentni głupcy, którzy nie umieją niczego zorganizować ¯\_(ツ)_/¯