Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Półtorej miesiąca temu poznałem fajną dziewczynę na tinder. Taka trochę szara myszka, dobre studia, praca, wygląd na prawdę na poziomie. Mocno się zbliżyliśmy, także w ten fizyczny sposób, na dniach można właściwie ogłaszać związek... Po doświadczeniach z poprzednich relacji i związków podkusiło mnie żeby coś sprawdzić.

Nie wiem czy będę brzmiał jak jakiś psychopata, ale założyłem konto chada na tinderze i wysłałem jej superlajka. Zaakceptowała moją osobę...
W ciągu pierwszych 3 dni pisania z tego konta szło wszystko jak po maśle. Zero wspomnienia o mnie w rozmowie z chadem. Na tym realnym chacie zauważalne ochłodzenie, odpisywanie półsłówkami i generalnie jakoś tak słabo.
Dzień 4 i 5 to pisanie z konta chada jakichś głupich wiadomośći o seksie, takich żałosnych. Z normalnego konta w życiu bym czegoś takiego nie wysłał... A tu proszę, cieszyły i bawiły.
Dzień 6 to już bezproblemowe umówienie się...

Znam komentarze "śmieci same się wyniosły", ale skoro nawet taka dziewczyna tak robi, to która tak nie zrobi? Nic nie znaczyłem jak pojawił się lepszy. NIC. Coraz trudniej mi zaufać :(

#tinder #blackpill #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3f951d8fce6809e1a68e9d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 58
@AnonimoweMirkoWyznania: Umów się z nią z konta chada i wtedy wchodzisz Ty - cały na biało i wygarniasz jej co i jak.
@Olsea: Tak, ja się dziwię. Uważam, że jeżeli tych spotkań robi się już kilka, a szczególnie gdy dochodzi tam do jakichś czułości, no to wypada powiedzieć temu nowemu "ej wiesz co, ale teraz się z kimś spotykam". Albo powiedzieć obecnemu, że "sorki ale nic z tego nie będzie".
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli nie rozmawialiście o jakiejś wyłączności czy związku to nie ma nawet o czym gadać, miała prawo sobie gadać z kim chce, a to że o tobie nie wspomniała w rozmowie - a co innego faceta interesuje, że spotkała się kilkanaście razy z innym typem z tindera? Jeżeli nie obiecała ci dozgonnej miłości to przykro mi bardzo. Mogliście wcześniej o tym porozmawiać, zresztą wy tez znacie się ledwo 1,5msc, co