Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 274
Pamiętacie Pana Piłkarza ze zdjęcia? To Ronaldo Luis Nazario de Lima. W całej swojej bogatej karierze piłkarskiej zdobył w Lidze Mistrzów 14 goli.

Robert Lewandowski tylko w tym sezonie ma już na swoim koncie tych goli 15.

Dzik.

#mecz #rl9 #bundesliga #ligamistrzow #championsleague #pilkanozna #futbol #ciekawostki #bayern #robertlewandowski #ronaldo
Pobierz Kismeth - Pamiętacie Pana Piłkarza ze zdjęcia? To Ronaldo Luis Nazario de Lima. W cał...
źródło: comment_1598027330KibFhGMOMkGZF0uUXFVjRv.jpg
  • 29
@odislaw: no zobacz a z Bale'em idzie im trochę lepiej niż z "Gioggsem" ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak poważnie to wyżej już wkleiłem zdjęcie które chyba wszystko wyjaśnia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kismeth: dobry wieczór, z tej strony fan Ronaldo. Śledziłem prawie całą jego karierę w EU. On a Lewy to zupełnie dwie odmienne techniki gry.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Kismeth: lewy nie zapada w pamięć, ma super osiągnięcia, strzela mase bramek i w ogóle super. ale jak zamykam oczy to mogę sobie przywołać w pamięci wiele akcji i bramek R9 a Robert nastrzelał tych bramek jak #!$%@?, ale która zapadła wam w pamięci?

@pan_welniak: choćby pierwsza dla Lecha Poznań. Albo wszystkie 4 w półfinale z Realem. Albo wszystkie 5 przeciwko Wolfsburgowi. Albo piękny gol z wolnego przeciwko Atletico. Tak