Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szalom!
Na początek kilka słów o mnie.
Dzięki Bogu wychowałem się w dobrej rodzinie, na blokowisku, ale otoczony miłością. Miałem zawsze co jeść, czystą, ciepłą pościel i bezpieczny dach nad głową. Zrobiłem magistra, dostałem świetną pracę, założyłem rodzinę. Mam kochającą żonę i wspaniałe dzieciaki. Będąc małym pacholęciem, miałem okazję wyjechać na tydzień do Włoch. Wróciłem do mej cierpiącej Ojczyzny, która od wieków już ocieka krwią i blizną. To wspomnienie innego świata popchnęło mnie do emigracji, jakieś kilkanaście lat temu.

Od czasu do czasu wracam do Polski. Odwiedzić groby bliskich, rodzinę, popatrzeć, pogadać z ludźmi i tak dalej.
Teraz do sedna.

CHYLĘ CZOŁA przed wszystkimi rodakami, którzy żyjąc w Polsce za 2,5k zł jeszcze nie zwariowali ze zmartwienia, czy będzie za co kupić chleb, zapłacić elektrowni, czy kupić dziecku pampersa.
CHYLĘ CZOŁA przed wszystkimi, którzy zachowali pogodę ducha i życzliwość dla bliźniego, pomimo agresywnej szczujni z prawa i lewa, dzielącej Polaków na swoich i obcych, na lepszych i gorszych
CHYLĘ CZOŁA przed wszystkimi, którzy potrafią jeszcze wyrzucać odpadki do koszów na śmieci, nie powiększając syfu zalegającego na brudnych ulicach.
CHYLĘ CZOŁA przed kulturalnymi kierowcami, którzy nie traktują mnie jak wroga do zabicia oraz przed pomocnymi urzędnikami.
CHYLĘ CZOŁA przed #niebieskiepaski, którzy nie traktują kobiet jedynie jako zbiór otworów, w które mogą zapchać swego członka, oraz przed #rozowepaski, które potrafią docenić mężczyznę i zobaczyć w nim więcej, niż tylko wypchany banknotami portfel do wyczyszczenia.
CHYLĘ CZOŁA przed wszystkimi, którzy się nie poddają, zmagając dzielnie ze swą codzienną #!$%@?ą potrafią jeszcze kochać, uśmiechać się i dawać innym nadzieję.

Trzymajcie się i nie utońcie w bagnie zwanym życiem!
#wyznanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f40444b8fce6809e1a68fd7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 3