Wpis z mikrobloga

580 464 + 100 = 580 564

Przejechałem żwawo i spokojnie czternaste swoje w tym roku #100 km i na ostatniej prostej (ze 2 km do końca) skasował mnie szalony 15 latek, lecący na swoim góralu nic sobie nie robiąc z zakrętów na DDR. Jechał z naprzeciwka, a dostałem strzał z boku :/

Dzieci jeździjcie w kaskach! On skończył z rozciętą twarzą, ja jeno z krzywą tarczą...

BTW #kwadraty
Tiles: 1785 (+33)
Cluster: 788 (+29)
Square: 19x19 (-):

#rowerowyrownik #gravel #wykopscottclub
Pobierz AbaddonLincoln - 580 464 + 100 = 580 564 

Przejechałem żwawo i spokojnie czternast...
źródło: comment_1598191789fZ2XmGtg7IHXbKL2KNK3gk.jpg
  • 39
@goedenavond: nie, młody zostawił nr i się zawinął do dom, żeby ze staruszkami się udać na szycie. Właśnie zacząłem kminić czy aby role się nie odwrócą i nagle na mnie będzie pojazd, że ja go załatwiłem :/

Jakbym kasku nie miał, to jego rozpędzona głowa rozbiłaby moją, bo w ucho dość zauważalnie oberwałem, ale nie, żeby odpadło. Powyżej kask zdecydowanie ochronił mój czerep.
@celulozy: na dobrą sprawę to nie wiem czy tak było, bo ostatecznie okazał się być mniejszy ode mnie, a rozciął sobie twarz na policzku, więc może w ramię to było walnięcie (stąd też ucho by mogło moje zarobić), a mi się tylko wydaje, że w bambuko :D pooglądam kask, może to mi da odpowiedź. Ew. jak sprawdzić, że niezdatny do użytku jest, mimo braku widocznych zniszczeń?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AbaddonLincoln: nie da się. Większość kasków nawet jak ci spadnie na ziemię, już nie nadaje się do użytku, zwłaszcza te rowerowe. Po prostu ta 'pianka' pęka i przy normalnym uderzeniu kask może się rozpaść nie chroniąc twojej głowy. Możesz to też wyczytać w instrukcji swojego kasku.
@AbaddonLincoln: Ja wiem, że nie chciałeś dzieciakowi robić przypału z chłopcami radarowcami, ale właśnie ten fragment może potwierdzić Twoje obawy

Właśnie zacząłem kminić czy aby role się nie odwrócą i nagle na mnie będzie pojazd, że ja go załatwiłem :/


Wg mnie nie ma litości, bo chłopak powie starym "swoją" prawdę, tamci oczywiście będą stać murem za synkiem i jak zwykle będziesz musiał udowadniać, ze nie jesteś wielbłądem