Wpis z mikrobloga

Przebiła mi się dętka w #m365 , wiec
-2 godziny stracone na to gowno
-4 widelce do wywalenia
-5 trytytek jak wyżej
-#!$%@? niemiłosierny
-różowa która mi pomagała rozpłakała się bo krzyczałem żeby trzymała mocniej widelce podczas nakładania opony

Efekt:
-dętka ponownie do wymiany bo w trakcie zakładania opony uszkodziłem ja łyżką...
-również hamulec do wymiany bo jak zauważyłem ze opona się nie pompuje z nerwów jebnąłem hulajnoga o drzwi i się urwał

Wnioski końcowe:
-lepiej takie sprawy zostawić profesjonalistom, którzy znają się na temacie i są na tyle zdrowi psychicznie by nie rzucać sprzętem jak coś pojdzie nie tak ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#xiaomi ##!$%@? #hulajnogaelektryczna #zalesie
LewCyzud - Przebiła mi się dętka w #m365 , wiec
-2 godziny stracone na to gowno
-4 wi...

źródło: comment_1598208843GIkhubtlP6S6Hqczrkw6qk.jpg

Pobierz
  • 49
@Andczej: Oglądałem, nawet kiedyś udało mi się to zrobić. Natomiast postanowiłem przy okazji wymiany dętki założyć tez nowa oponę co zwiększyło trudność całego procesu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Andczej: Widzę, że często powtarzasz żeby pilnować ciśnienia w oponach bo jest to ważne, w domu mam tylko ręczną pompkę, ale mogę podjechać na stację pod kompresor, ale tu moje pytanie, ile prawidłowo powinno być atmosfer?
Przebiła mi się dętka w #m365 , wiec

-2 godziny stracone na to gowno
-4 widelce do wywalenia
-5 trytytek jak wyżej
-#!$%@? niemiłosierny
-różowa która mi pomagała rozpłakała się bo krzyczałem żeby trzymała mocniej widelce podczas nakładania opony

Efekt:
-dętka ponownie do wymiany bo w trakcie zakładania opony uszkodziłem ja łyżką...
-również hamulec do wymiany bo jak zauważyłem ze opona się nie pompuje z nerwów jebnąłem hulajnoga o drzwi i się