Wpis z mikrobloga

Rady normików cz.2 - moneymaxxing

Po prostu zacznij zarabiać miliony bro! Pewnie każdy słyszał już tą radę. Z pewnością każdy przegryw powinien wyjsc z piwnicy i zacząć zarabiać kupę kasy. Przecież to strasznie proste! Po prostu przejmij firmę po starym, a jeżeli masz gorszą sytuacje, załóż własna, zacznij w niej #!$%@? 20h dziennie i może się opłaci! Musisz podjąć tą mękę żeby potrzymać za rękę kobietę na którą bezdomny chad nawet by nie popatrzył.

A tak bez żartów. Na prawdę wydaje się wam że gruby portfel jest w stanie zrekompensować beznadziejny wygląd? Że kobieta patrząc na was będzie widziała idealnego chada? Nie. Przestańcie wprowadzać innych w błąd. Będzie chciała was wykorzystać na każdym kroku, nigdy nie spojrzy na was z miłością a łóżko będzie pechowym miejscem gdzie zawsze będzie bolała ją głowa. No, może się uśmiechnie po tym jak będziesz jej kupował najdroższe ubrania i biżuterię, a jak zabierzesz ją na podróż dookoła świata to może zrobi ci loda w gumie.

Tymczasem będzie waliła się z chadami w każdym wolnym momencie. Nie będzie cię kochać. Będzie czuła obrzydzenie do ciebie, pokocha co najwyżej twój portfel.

It’s over
#blackpill #stulejacontent #rozwojosobistyznormikami #przegryw #incel #niebieskiepaski
Pobierz l.....k - Rady normików cz.2 - moneymaxxing

Po prostu zacznij zarabiać miliony bro! ...
źródło: comment_1598384923B0ghC5xpdhNGe2FrNTpWxU.jpg
  • 27
@lagorek: można na forsę przyciągnąć golddiggerkę, ale co to za związek? Przecież taka laska nie traktuje swojego faceta jak partnera, lecz jak dostarczyciela zasobów, jak przedmiot, który ma zaspokoić jej zachcianki. Wystarczy, że beta-bankomatowi spadną dochody, straci pracę przez jakiś kryzys i w ciągu minuty dostanie kopa w dupę, nigdy nie zrozumiem jak kogoś takie gooowno mogłoby satysfakcjonować. Taki pseudozwiązek nie różni się dosłownie niczym od chodzenia na ku##y z roksy
@lagorek: No to jak chciałbyś rozwiązać ten problem będąc brzydkim przegrywem? Pokochałabyś dziewczynę która cię odrzuca i zwyczajnie ci się nie podoba? Nikt dziś już na litość nic nie wyrwie. Ojciec przekazał geny bo były zupełnie inne czasy ale na nim koniec. Na tym pokoleniu wielu natrafi na mur i problem sam się rozwiąże.
@lagorek: Zdarzają się przypadki, że tacy ludzie sobie radzą i to zadziwiająco dobrze. Ale do tego trzeba przynajmniej dużego samozaparcia i pewności siebie No i pracowitości. Bez tego będzie tylko płacz i frustracja. Praca, praca, praca. Przede wszystkim nad sobą czyli kultura fizyczna i dobra bajera a w drugiej kolejności kasa. Powodzenia
@lagorek: Wystarczy. Mam normicką mordę, ale porzucając normicką mentalność stałem się w pewnym sensie ich zaprzeczeniem.

A tak bez żartów. Na prawdę wydaje się wam że gruby portfel jest w stanie zrekompensować beznadziejny wygląd? Że kobieta patrząc na was będzie widziała idealnego chada? Nie. Przestańcie wprowadzać innych w błąd. Będzie chciała was wykorzystać na każdym kroku, nigdy nie spojrzy na was z miłością a łóżko będzie pechowym miejscem gdzie zawsze będzie
@R2D2_z_Sosnowca: A to nie można już sobie ponarzekać, że oprogramowanie o nazwie "dobór naturalny" nie nadążyło za cywilizacją i jest już przeżytkiem? Jak kilka tys. lat temu cechy fizyczne nadal uważane za atrakcyjne zwiększały prawdopodobieństwo przetrwania, to teraz analogią do tego jest charakter typu "po trupach do celu" i 130 iq. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wcześniej dostałbyś w plecy kamiennym toporem bo byś odstawał od jakiegoś wyrośniętego troglodyty i to on by zapłodnił miłość twojego życia i dziś jest identycznie


@R2D2_z_Sosnowca: no jak mieszkasz w jakimś dzikim miejscu to może i tak jest. Ja chodziłem nocą po dzielnicach owianych złą sławą w polskich miastach i nikt nigdy do mnie nie wystartował, więc trochę bullshit. Poza tym kwadratowa szczęka i brak zakoli to ma taki wpływ na