Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 35
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w porządku?, 07:02:00, Piątek, 28 sierpnia 2020. Imieniny: Patrycji, Wyszomira, Augustyna. Słońce wstało dziś o 05:47. Świecić będzie 14 godzin, w zenicie znajdzie się o 12:48 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:48. Ciemna noc zapadnie o 21:14, ale gwiazd można wypatrywać od 20:26.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w por...
  • 48
Dzień dobry, ja na chwilę. Wszystkim dobrego dnia, bo to już piątek.

@algus: trzymam kciuki, wiem jak 5o jest ale pamiętaj że walczysz o siebie. Uwierz mi - tam się nic nie zmieni. Może być tylko gorzej albo tak samo beznadziejnie bo z czasem będą rosły oczekiwania i twoja odpowiedzialność. Do boju!
A potem szybko w pociąg i do poznania na 20:)

@omi-omi: 20.00 w tej stopie czy na przeciw
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33
Dzień dobry! Piątek i koniec tygodnia i początek kolejnego urlopu, ale najpierw droga do domu ( ) Niestety piątek nie jest dobrym dniem na wyjazd do Polski bo raz jedzie cała Polska na weekend i dwa oziki jadą również na Rostock
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: i reszta. Dzień dobry! Miłego piątku Wam życzę Kochani :-)

@wynalazek_one: GITS <3 (Numer też zacny)
Ja zarzucam dziś dźwięki robotycznego rocka od Daft Punk.
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@algus: powodzenia dla ciebie, ludzi najpewniej nie zmienisz, ale szkoda twojego czasu i nerwów na pracę, która Ci się nie podoba (tak, jak pisałem we wpisie). Jeśli to cię to jakoś pocieszy, to u mnie jak się będą tak pieklić, jak to do tej pory robią, to też powiem wprost, żeby powiedzieli co im w duszy nie gra i jak mnie nie chcą, to niech powiedzą. Ot, cała filozofia.

Dzisiaj tylko
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D

Dzień dobry piątku. Kolejny leniwy dzień w pracy, jeszcze tylko 3h I fajrant. Wieczorem będę chwilę po 19. Do zobaczenia, miłego dnia.