Wpis z mikrobloga

@WujekScooby: moja. No cóż mogę powiedzieć - w rok wsadzone więcej niż kosztowała, a jak na Lage jedynkę tania też nie była bo pl salon, od pierwszego właściciela i miała być perełeczka, jednak okazało się że nią nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja z sympatii do tego samochodu już się wyleczyłem ( ͡ ͜ʖ ͡) A co cię w tak w
@Norskee: za 1000 to można kupić kompletnego trupa który od razu nadaje się na złom a nie auto którym robisz nawet te 15-20kkm rocznie. Nie wiem skąd wy te ceny bierzecie.
@WujekScooby: 1.6 16v, jeśli wierzyć temu co się wyświetla to 86kkm - patrząc po cepiku sprzedający dziadek raczej jej nie kręcił, ale tak czy siak ząb czasu ją nadgryzł i sporo roboty było. No fakt że jest to ponton
@Rules: Wcześniej 1.8, teraz także 1.6 :) Koszta niewielkie, szukałem długo, bo fan marki/modelu więc kupiona "igiełka", jedynie co robiłem to trochę zawieszenia z przodu, a tak to śmiga bez problemu :) No oprócz takich pierdół, jak tłumik końcowy czy hamulce, ale lala ma 20 lat, więc wiadomo. Dynamika nie powala, ale do miasta jest okej, na trasie jedyne co boli to obroty, ale takie były skrzynie :P
@Norskee: fakt że ja trochę przepłaciłem, ale nie uważam żeby to auto było warte 1000 zł.
@WujekScooby: dawaj wrzucaj fote swojej :D Ano brakuje tej 6 na autostradzie, chociaż przy autach segmentu B którymi wcześniej jeździłem i tak podróżuje się komfortowo.