Wpis z mikrobloga

@kke22: A jakbyś nazwał dawanie słabej ładowarki w ip11, a lepszej w ip11pro, gdzie ten pierwszy mógłby czerpać więcej z lepszej? IMHO więcej sensu widzę w zamówieniu telefonu i oddzielnie ładowarki takiej, jaką chcę,albo w ogóle żadnej nawet, skoro mam inną.
  • Odpowiedz
@kke22: To, że dodawanie ładowarki do telefonów jest bez sensu, to sprawa oczywista. Wala się później w szufladach kilka pojedynczych ładowarek, bo lepiej używać poczwórnej i kilka sprzętów ładować jednocześnie. Natomiast, żeby za tym szła obniżka ceny, a w przypadku Apple to niemożliwe.
  • Odpowiedz
@TheBloody: no poważnie, nie będzie na pewno ładowarki i słuchawek, to drugie to jeszcze okej, ale #!$%@? ładowarki żeby nie dać? Śmiech na sali
  • Odpowiedz
Ja mam kilka ładowarek a i tak korzystam z jednej z wieloma wyjściami. Podobna sytuacja ze słuchawkami. Wolałbym mieć telefon tańszy bez tego badziewia
  • Odpowiedz
@HenryMorgan: Apple ostatnie komputery czy telefony wydawało bo takich samych lub niższych cenach co poprzednie modele, oraz wydało model budżetowy SE, który był w niskiej cenie, więc bez przesady z tym niemożliwe.
  • Odpowiedz
Czy to jest jakiś żart #!$%@?? W iPhonie 12 nie będzie w zestawie ładowarki. Już januszerka pełną gębą


@kke22: swojej ładowarki od 8 nie wyjąłem do tej pory, telefon mam już rok.
  • Odpowiedz