Gorące dyskusje ostatnie 12h

W kwestii samochodów elektrycznych, to tak widzę wszystkich, którzy będą tęsknić za dźwiękiem v8, którego w większości i tak nie mają XD A umówmy się, dźwięk absolutnej większości silników na naszych drogach wielkiego szału nie robi.

#pogopsuszy #heheszki #humorobrazkowy #samochody #motoryzacja #konie #postmemizm #tesla #samochodyelektryczne pokaż całość

odpowiedzi (33)

1. spadł śnieg
    2. norma jak na tę porę roku
    3. nobody kiers
    4. wróć
    5. wykop kiers, ŚNIEG, KURWA WARSZAWA, ALE NAJEBŁO, HALO WROCŁAF SŁYSZYMY SIĘ??? U WAS TEŻ? Halo tu szczebrzeszyn potwierdzam, widzialem bauwana. Tu zajączkowo, tu zajączkowo niepotwierdzam, POWTARZAM nie potwierdzam u nas sloneczko.
    #pasta #tworczoscwlasna #dziendobry

odpowiedzi (44)

Hiehie. Moja kobieta z #depresja #borderline, będąc w czwartym miesiącu ciąży zostawiła mnie xd na chuj się człowiek stara... #zwiazki #zalesie Powód? Bo mam wieczne oczekiwania (że rzuci palenie bedac w ciąży), bo mam pretensje że mnie oszukała że nie pali, bo spotykając się z bratem i bratowa nie pisałem z nią tak "intensywnie jak zawsze" (mimo że ona spotykając się ze swoimi przyjaciółkami sama nie odpisywała mi), bo wiecznie "się kłócimy", kiedy ja zawsze z uśmiechem podchodzę do wszystkiego związanego z nią, bo "zawiodłem ja" WIELE razy będąc przy okazji kochającym i rozumiejącym jej problemy partnerem. Jest fajnie. Piszę xD i wcale się nie przejmuje. pokaż całość

odpowiedzi (190)