Wpis z mikrobloga

@xCytrulina: fenibut na mnie działa bardzo dobrze, świetnie pomaga na fobie społeczną, ma długi czas działania, nie zamula jak benzo i ma też moim zdaniem potencjał rekreacyjny. Po fenibucie robię się gadatliwy, mam dużo lepszą motywację i wszystko co robię daje dużo większą satysfakcję i przyjemność. Największą jego wadą moim zdaniem jest dość spory potencjał jeśli chodzi o uzależnienie fizyczne. Zdecydowanie nie żałuję jego kupna.
@xCytrulina: efekty zazwyczaj czuję około 12 godzin, najmocniej czuć po około 4 godzinach po przyjęciu i ten peak się utrzymuje pare godzin, zjazdu żadnego nie mam, nawet powiedziałbym że się na następny dzień czuję lepiej ale to może być przez to że fenibut poprawia jakość snu. W moim odczuciu najlepiej brać rano na pusty żołądek i odczekać przed zjedzeniem czegoś z godzinkę
@xCytrulina: mnie się nie pytaj bo ja lubię bardzo wysokie dawki xD, zależy na jakie efekty liczysz proponuję poeksperymentować i zobaczyć jakie dawki będą ci pasować najlepiej
ludzie biorą fenibut w naprawdę różnych dawkach od 250mg aż do kilku gramów
@xCytrulina: nie wiem czy tutaj wolno ale nie trudno znaleźć, ja kupowałem ten najpopularniejszy który ci pewnie wyskoczy, za pierwszym razem jak to kupowałem jakość była w porządku, za drugim gorzej dlatego też myślę czy nie kupić od jakiejś innej firmy ale z polskich sklepów wybór jest niestety dość ograniczony