Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wewerwe-sdfsdfsdf: jest na YT wywiad z klubowego kanału Cracovii gdzie mówi, że w dzieciństwie to nie miał ulubionego zespołu, jeśli już to Arsenal xD W ogóle po tym wywiadzie się do niego zraziłem trochę i nawet nie chodzi o to że nie kibicował Milanowi bo wiedziałem, że to totalny bulszit, że od zawsze był Milanistą, ale o to, że to zwyczajnie tępak był. Oczywiście nie oczekuję od piłkarza jakiejś wielkiej wiedzy
Ciekawe jak Pioli/ Ibra to ustawi, bo jednak Tonali i Bennacer trochę sie dublują pozycjami, a szkoda poświęcić jednego...


@Qiub92: Z tego co czytałem, to Tonali może walczyć z Bennacerem o pozycję "lekko ofensywniejszego rygla przed obroną", ale w nieco bardziej defensywnym wariancie może też zastąpić Hakana za napastnikiem.

Przy tak intensywnym sezonie obstawiam, że każdy dostanie sporo minut.

@koniecswiatajestbliski: @jamtojest Z tym Milanem u Piątka to było typowe pieprzenie, zdjęcie z ręcznikiem też raczej przypadkowe, bo i tak często wspominał, że to Arsenal jest jego ulubionym klubem. Z Tonalim jest zupełnie inaczej, on urodził się i wychował w miejscowości nieopodal Mediolanu, nigdy nie ukrywał się z sympatiami i wielokrotnie powtarzał, że Milan to klub jego serca. Już z 3 sezony temu mówiło się o tym, że jest Rossonero, ludzie