Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 36
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:00, Poniedziałek, 31 sierpnia 2020. Imieniny: Ramony, Rajmunda, Bogdana. Słońce wstało dziś o 05:53. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 13 godzin i 48 minut, w zenicie znajdzie się o 12:47 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:41. Ciemna noc zapadnie o 21:06, ale gwiazd można wypatrywać od 20:19.
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33
Dzień dobry. Trzeba już wstawać mimo że urlop. Na pewno za chwilę przywiozą pellet, potem czeka mnie ułożenie woreczków w piwnicy i można czekać na chłodne dni i przestawić piec na okres grzewczy.
Potem muszę mamie dostarczyć wersalkę i starą wywieźć na punkt zbiórki odpadów. Jakoś
@algus takie dzieciaki mają o tyle dobrze, że raczej wszystko w swojej sali się odbywa. Oczywiście oprócz wyjścia do toalety. Ja wierzę że będzie wszystko dobrze. Na Żuławach pada deszcz. Wspaniała pogoda na zadania, które muszę wykonać motyla noga.
@slabehaslo fortepian lub pianino to sam bym chętnie ogarnął, dlatego z żoną kupiliśmy keybord ()
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: @Hansim33: i reszta. Witajcie Drodzy. Mam nadzieję, że Was wczoraj nie zalało? U mnie niezłe disco było wieczorem na niebie ()

Na dziś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@wynalazek_one: ja już swój pierwszy słabo pamiętam, ale nie jestem w stanie zapomnieć, jak różni byli ci ludzie od tych z kwadratu i bloków obok (in minus). 6 lat męczenia się z idiotami. @algus: może stwierdzą, że była taka ładna, to zrobią namiastkę tobie? Oby nie.

A ja bez wołania, bo przyzwyczajam się do nowego starego telefonu. Mój główny telefon dostał choroby, bo napuchła mu bateria, odkleiły mu się plecki