Wpis z mikrobloga

Dlaczego ktoś się dziwi, że pracuję zdalnie w jednym mieszkaniu z #rozowypasek ?
I pytanie typu: "i nie macie siebie dość?".
No kurde, po to jest się w związku, żeby się dobrze czuć w swoim towarzystwie, a nie żeby od siebie odpoczywać.
Słyszałem to już tak wiele razy, że zastanawiam się jak wyglądają #zwiazki takich osób, skoro nie potrafią sobie wyobrazić widzenia się częściej niż te kilka godzin między pracą a snem w tygodniu.
#rozkminy
  • 17
@overjoyed: my od marca też oboje pracujemy zdalnie, więc non stop siedzimy razem i jest fajnie:) i nie zapowiada się na powrót do firm w najbliższym czasie. Ja to się cieszę, że możemy siedzieć razem, bo jakbym tylko ja dostała zdalne i musiała tyle miesięcy już sama w mieszkaniu siedzieć to byłoby mi dziwnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@scriptkitty: No ciężko raczej by było z tak malym dzieckiem. Można z czterolatkiem, brat z żoną tak pracowali - dzieci 4 i 5 lat.
Ja teraz jestem w ciąży i uznaliśmy, że lepiej żebym w domu jednak z młodym siedziała.
Gdybym pracowała to pewno bym brała opieke, bo nie wyobrażam sobie tego inaczej. Przecież nie puścisz caly dzieb bajek.
@agaja: Właśnie o tym mówię, wiele ludzi ma problem bo przedszkola nieczynne, szkoły były nieczynne, obie osoby pracują a z dziećmi nie ma co zrobić bo nie wszystkich stać żeby kogoś wynająć.
@overjoyed: To że jest się w związku, nie oznacza, że jest się już jednym ciałem którego nie sposób rozdzielić. Każdy potrzebuje chwili dla siebie, oddechu od drugiej osoby, a właśnie takie "niewidzenie" się przez kilka godzin bo jest się w pracy/na uczelni jest zdrowe dla związku i dla siebie. Nie wyobrażam sobie siedzieć całymi dniami w domu z facetem i jeszcze ciągle być obok siebie i zajmować się drugą osobą. Może
@overjoyed:
Normalnie. Panna musialaby byc chodzacym idealem 10/10 z wygladu i charakteru bys jej nie mial dosc po nieprzerwanym kontakccie przez kilka tygodni. Poza tym 9/10 dziewczyn ma tendencje do szukania atencji. Grasz sobie/czytasz/robisz cokolwiek, a tu co godzine cos od Ciebie chce bys sie zajal.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@overjoyed: od 10 lat ten sam facet i nigdy nie miałam go dość, a też słyszałam teksty "wyjedź gdzieś sama, odpoczniecie od siebie". Od czego mamy odpoczywać? Lubimy ze sobą spędzać czas, to chyba kwestia doboru charakterów, że się nie tłamsimy. Zresztą tak jak ktoś wspomniał, można przebywać ze sobą w jednym pomieszczeniu i zajmować się czymś innym. W żaden sposób mi ta druga osoba nie przeszkadza.
No ale większość wykopków