Wpis z mikrobloga

@widmo82 @gacek1197 w info od KNF jest napisane o sprzedazy 400k akcji przez "osobę pełniącą obowiązki zarządcze w Spółce" to jest chyba nie najlepsza informacja

Pchal prezes bo tylko on miał tyle akcji, wywalił ponad 60% swojego papiera
@widmo82:

Co istotne, chodzi nie tylko o Beatę Babińską, ale najprawdopodobniej także o prezesa Babińskiego, który w trakcie hossy miał upłynnić pakiet aż 35 proc. akcji spółki.


bardzo #!$%@? muszą wierzyć w ten biznes jak z niego wyskakują w całości przy takim podbiciu ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli z ~60% zostało mu trochę ponad 20%
@affairz: jestem i mam się dobrze :) jak macie taki ból dupy o tą spółkę to po prostu sprzedajcie akcje i obserwujcie z boku. Jesteście po prostu spekulantami a nie inwestorami stad ten bagaż emocjonalny do spółki, prezesa, mojej osoby itp. Nikt Wam w to nie kazał wchodzić, nikt Wam nie broni wychodzić :-)

Ja sobie spokojnie czekam i całuje Was w czółko :)
@affairz: na bankierze mogą się pocałować w dupę, nic nie zrobią. Pisał do mnie już taki jeden na porozumieniu, że „zróbmy WZA, odwołajmy prezesa”, na moje pytanie „ i co wtedy?” odpowiedział „wtedy go jeszcze raz powołamy, bo ktoś musi zarządzać, ale dostanie nauczkę”. Proszę Cię...
jeżeli się potwierdzi


@Zany: co ma się potwierdzić? nikt inny w zarządzie nie miał tylu akcji, a KNF precyzyjnie podaje ile sprzedali - ponad 600 tysięcy akcji łącznie
@affairz: dobrze, spółka wie ze przed nią powołanie RN i powołanie zarządu. Jestem w bieżącej komunikacji z p. Babinskim, będzie to fajnie poukładane. Ale funkcjonujcie dalej w oparciu o Bankiera i Wypok ;D inwestory :)
@Zany: aha, czyli komunikaty sprzedawców drapaczy chmur za wirtualne tokeny są legitniejszym źródłem informacji niż komunikaty jakiegoś śmiesznego KNFu ( ͡° ͜ʖ ͡°)