Wpis z mikrobloga

No niby nie ale to i tak smutne i dobijające
No i na palcach jednej ręki pijanego drwala możnaby policzyć osoby które teoretycznie mogłyby napisać hej ctm cho na soczek ale nigdy tego nie robią

@itsokaytobegay:
Człowieku (prawie) wszyscy moi (baaaaaardzo nieliczni) znajomi pochodzą z internetu a nawet z wypoku xdddd
No i od bardzo dłuższego czasu z moich prób zagadania wychodzi gòwno
Już pomijając to że jestem typem który potrzebuje realnego działania i realnego kontaktu i takie pisanie to tylko substytut żałosny


@itsokaytobegay:
@Chodtok:
znajomi z wykopu to nie brzmi dobrze XD u mnie jezeli chodzi o znajomosci z neta to mam sporo znajomych z wowa, gralismy kope lat teraz to mozna powiedziec ze niektorzy to jak przyjaciele.

moze jak tak potrzebujesz kontaku z ludzmi z reala to znalezc jakas zajawke, latwiej bedzie tez nawiazac kontak z ludzmi ktorzy interesuja sie tym co ty. wiem ze w pewnym wieku juz tak nie jest latwo
Jestem totalnie upośledzony społecznie i wypok to jedyne miejsce gdzie kieeeeeeeeedyś udawało mi się nawiązać jakieś znajomości
Irl jeśli ktoś sam do mn nie podbije i nie zagada to ja też tego nie zrobię bo absolutnie nie umiem
A jako że jestem cichym brzydkim siedzącym na uboczu spierdoxem to oczywiście nikt nie zagaduje


@itsokaytobegay:
W każdym nowym środowisku jestem cichym spierdoxem
Jeszcze jest kwestia tego że z przeciętnym normikiem i tak za cholerę bym się nie dogadał bo żyjemy w zupełnie innych światach nie mamy wspólnych tematów a mój socjalskill jest skrajnie ubogi


@itsokaytobegay:
@Chodtok: osobiscie uwazam ze na wypoku relacja normika z przegrywem jest mocno wypaczona, zarys jest taki ze miedzy nimi jest przepasc a w rzeczywistosci az takich roznic nie ma i normalnie mozna w wiekszosci wypadkow pogoadac. ofc w wielu kwestiach nigdy nie bedzie cie w stanie zrozumiec.

a z ludzmi z wykopu nie planowales nigdy sie spotkac na jakies piwo czy cus?
Toć widywałem się nie raz
Jak już wspomniałem na początku niezbyt mi wychodzi ostatnio próba wyciągnięcia kogokolwiek a i krąg potencjalnych osób mocno się zawęził

I nie chodzi mi o żaden wypokowy obraz
Sam wiem przecież jaką pustkę czuję wyobrażając sb próbę rozmowy z kimś normalnym przed kim musiałbym udawać kogoś normalnego

@itsokaytobegay: