Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
wy mówicie, ze na #tinder jest źle, bo to wina spermiarzy, ze to beciaki.. itd.
Nie, to wina każdego, kto zbiera nadmiernie pary. masz więcej niż 20-30 par? jesteś winny ten sytuacji. Czemu?
a to proste. Po co ci one, jeśli nie rozmawiasz? Nie prowadzisz dialogu? usuwasz parę!
Tłumaczenie, po co usuwać, mi nie przeszkadza itd. to takie wewnętrzne łechtanie swojego marnego ego, poprawienie swojej samooceny, która jak wida jest na tyle niska i wymaga zbierania par, bo inaczej czujesz się jak śmieć. Gdyby mężczyźni solidarnie usuwali nadwyżki, które , sprawiło by większe parcie ze strony kobiet. Nie byłoby by tego, że Twoje wiadomości giną pod toną innych osób. Same by czuły popęd do pisania, tylko dlatego, że:
- nie pisze do typa - on usuwa parę.
Walczyłyby o uznanie. Tak dajecie im za darmo poczucie , że mogą sobie wybrać z puli dowolnego samca, bo i tak żaden nie mam jaj z niej odejść, wiedząc, że jest promilem. To, ze nie prawisz banałow, nie znaczy, że nie jesteś spermiage. Nadal spełniasz kryterium - dajesz jej to czego potrzebuje, - +1 - w jej statystykach, twa niska samoocena nie pozwala ci usunąć parę, bo A MOZE.... A GDYBY.... KTO WIE....

Zawsze masz ten cień nadziei, że pochwalisz się, że taka laleczka dała Ci like. Że wykop przyklepie po ramieniu. Potem zaczniesz obserwować jej insta, bo wiadomo, zobaczy, ze ten sam, którego ma na tinder, pojawił się w jej liście obserwujących na insta, przypomnisz się jej w wiadomościach. Żyjesz naiwnością i tak od pary do pary.
Męskość, o której piszą kobiety to stan, w któym nie chodzi " a mam #!$%@?, jak chce mieć to będę miał 100 par" - nie, męskość to nie trzymanie resztek, które nie chcą Ciebie. To świadomość swojej wartości, a nie by budowanie jej iluzji w oparciu o wirtualne mrzonki. Jakie by nie padły fikołki, mając nadmiar par szkodzisz sobie i innym.

#logikaniebiskichpaskow #zwiazki #seks #spermiage #beciaki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f4d75326c849ff6cfff379a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 17
OP: @malebro czego spodziewać się po takim zbieraczu. Musisz sobie jakoś usprawiedliwić nawet jakbym tu ci zdjęcia z datezone i profil pokazał po mych spotkaniach, ale trzymam się reguły - nie wojuj z debilem, bo sprowadzi cię do swego poziomu i pokona doświadczeniem

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
@malebro: @AnonimoweMirkoWyznania: opie widać że jesteś nowy w tindery albo nie masz żadnej pary - nie usuwasz loszek, bo są powiadomienia. Często się zdarza, że loszka jedna z drugą jak jej smutno i samotnie w piątkowy wieczór to wrzuca jakieś selfie w #!$%@? z desperadoskiem i językiem na brodzie. Zagadujesz, proponujesz wypad na klubing czy inne atrakcje i masz rozrywke przez cały wieczór i pół nocy. Doedukuj się ziomuś i
OP: @throwaway6102

opie widać że jesteś nowy w tindery albo nie masz żadnej pary - nie usuwasz loszek, bo są powiadomienia. Często się zdarza, że loszka jedna z drugą jak jej smutno i samotnie w piątkowy wieczór to wrzuca jakieś selfie w #!$%@? z desperadoskiem i językiem na brodzie. Zagadujesz, proponujesz wypad na klubing czy inne atrakcje i masz rozrywke przez cały wieczór i pół nocy. Doedukuj się ziomuś i skończ
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem, po co mnie wołasz, zaplusowałem tylko ze względu na podobne spostrzeżenia co do liczby par - mając ich znacznie mniej, trafiałem na więcej "ciekawych" osób. Czasem warto być wybrednym.
Przy okazji podejrzewam, że gdyby mężczyźni wywalali niepotrzebne pary, to kobietom nie siadałaby tak atencja na psychikę, ale równie dobrze mogłyby same zacząć myśleć i nie parować się jak szalone, by potem nie wiedzieć kogo wybrać.

Poza tym -
OP: zrobisz wszystko @throwaway6102 by tylko nie skupić się na twej porażce, tak wtedy prezentowałeś ton, by zaprezentować się Cię w świetle osoby obytej. Tak i tu widać, że jesteś miałkim przypadkiem, który nie prezentuje nic ponad puste słowa, wkręcasz innym wkoło problemy, by samemu ukryć swój #przegryw Jawny przykłady zaniżonego ego, które próbuje zbudować w siebie obraz kogoś wyjątkowego. Niestety prawda wyszła szybko, a ty aby poprawić swoją samoocenę, bawisz