Wpis z mikrobloga

czemu nie poznalem samotnej madki ktora utrymuje sama swoich dzieci i szuka parntera do ruchania tylko zawsze widze samotna matke co nie szuka bankomatu ale no...

co do mema to tylko kobieta potrafi sie zesrac i obrocic to w sukcesxD

#przegryw #tinder #badoo #zalesie #niebieskipasek #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #rozowypasek #logikarozowychpaskow #gownowpis #p0lka
elozapiekanka - czemu nie poznalem samotnej madki ktora utrymuje sama swoich dzieci i...

źródło: comment_15989958159jDJMec4IETdoSowFOEfXG.jpg

Pobierz
  • 13
@Kwiatsloneczny: Dlatego,że faceci to k00tafiarze i jak się dowiadują o ciąży to zostawiają kobiety ,bo są tchórzami tak jak mój biologiczny ojciec ,który obsrał majty i zostawił mnie i matkę zaraz po narodzinach i nie chcąc płacić alimentów. Praktycznie wszystkie niebieskie paski na wykopie nie chcą przyjmować do wiadomości, że zostawiają kobiety z dziećmi,bo są tchórzami i najlepiej mówic tylko REEE p0lki so złe REE. Taki obraz Wasz.
@elozapiekanka: ja znałem kiedyś taką co zarabiała całkiem ok, no i co tez chciała hajsu. Otwierają się jej nowe możliwości wtedy, więcej ciuszkow kosmetyki a ty płać za wszystkie przyziemne sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)