Wpis z mikrobloga

Przy planowaniu urlopu na początku miałem podejście, aby w tym trudnym sezonie wspierać naszych rodzimych przedsiębiorców i zostawić pieniądze w kraju. Jednak ceny zbiły mnie z tropu. Przyzwoity apartament (aby mieć własną kuchnię) na #mazury z tolerancją psa kosztował na bookingu 300-350zl/dobę. Wybrałem więc niezawodną #chorwacja i w cenie 45€/dobę mam dwupokojowy apartament z tarasem, widokiem na morze, piękną pogodą, położony 50 metrów od plaży. #urlop #wakacje #przemyslenia #przemysleniazdupy
MirkujeOd2009Roku - Przy planowaniu urlopu na początku miałem podejście, aby w tym tr...

źródło: comment_15990110319GGeK9o7UWzGq6CvCdMKD5.jpg

Pobierz
  • 12
@jariosalieri na nocowanie.pl jest wiele sciem cenowych. Podają ceny od, a później się okazuje że apartament 6 osobowy i liczą 50zl/ osoby czyli 300 zł niezależnie od ilości osób. Na screenie masz dwie najtańsze oferty Giżycko, wystarczyło zaznaczyć aby było blisko plaży, jeden 250/dobę, kolejne 350 wzwyż. I trzeba zaznaczyć, że ceny spadły od 1.09
MirkujeOd2009Roku - @jariosalieri na nocowanie.pl jest wiele sciem cenowych. Podają c...

źródło: comment_1599043951EV1MngGoWpZ1Rl5IMFyzCk.jpg

Pobierz
@mih88 zależy w który rejon się wybierasz. Teraz jestem w miejscowości okrug gornji na wyspie Ciovo koło Trogiru. Sam Trogir jak byłem w Chorwacji pierwszy raz zrobił na mnie ogromne wrażenie. Teraz gdy jestem w Cro czwarty raz, to po zeszłorocznym półwyspie Peljesac nie robi większego wrażenia. Ale mam super miejscówkę bo na krańcu wyspy i schodzi się prosto na plażę. Do restauracji co prawda 2 km - 6 minut autem albo
MirkujeOd2009Roku - @mih88 zależy w który rejon się wybierasz. Teraz jestem w miejsco...

źródło: comment_1599061040d1zZCeH4SHqaapgecQ0bkF.jpg

Pobierz
@mih88 polecam mój system - dołącz do grupy na FB "Chorwacja jest piękna" i napisz posta, że szukasz "od do" w takim i takim rejonie. Jest tam mnóstwo Chorwatów, którzy zasypią Cię propozycjami. Tak właśnie sam znalazłem. Co ciekawe, ci z którymi się kontaktowałem, po jakimś czasie sami z siebie potrafili zrzucić cenę nawet o 10 ojro za dobę. Wrzesień jest już podobno dla nich kompletnie pusty, więc walczą cenami. I to