Wpis z mikrobloga

@pafcyk: dla programisty 15k? taki, z którym się dobrze dogadasz, raz przy symulacji leasingu i drugi raz przy zakończeniu, nic więcej nie potrzeba.

Dla flot po 50 aut i więcej jest sens rozmawiać o najlepszym w PL ...
@dziaru ja mam leasing w VW. Jak ponad rok temu szukałem dobrego leasingu to znajoma z PKO BP (ich leasing) powiedziała, że lepszej oferty nigdzie nie dostanę niż w leasingu VW czy Toyota. Ale ciekaw jestem co inne wykopki sądzą.
@dziaru: VW Touran, 2.0 w gnoju, 150 KM, automat (7 biegów). Wersja na wypasie. Śmiga aż miło. Mega ustawny bagażnik, dużo lepiej się z niego korzysta niż np. z Passata kombi lub Skody Superb kombi. Fajny bo siedzi się trochę wyżej ale nie tak wysoko jak w suvie, miejsca od groma, schowków też od groma. Dla rodziny (i do roboty) super.
@dziaru: jak chcesz to zobacz do konfiguratora VW, tu masz kod konfiguracji VPNLPFIB (zrobiłem przed chwilą na szybko). Rany, różnica w cenie jest kosmiczna. Mam to samo auto co pod tym kodem - tu katalogowo wyszło ~168k PLN. Ja mam auto z lutego '19 i wtedy wg konfiguratora kosztowało ~ 154k PLN, a po zniżkach wyszło mi 123k PLN.