•  

  Podsumowanie Lipca i Sierpnia 2020 z #tvpiscodzienny

  Czy dla TvPiS istnieje zagranica? https://www.wykop.pl/wpis/50940443/czy-dla-wiadomosci-tvp-istnieje-zagranica-3-miesie/
  Na samym początku serdecznie zapraszam do zapoznania się z długim, merytorycznym artykułem na temat wiadomości z zagranicy w wydaniach wiadomości (bądź ich braku). Podsumowanie prezentuje suche fakty liczbowe (do oceny), choć z nim można wyciągnąć łatwy wniosek, że temat zagranicy w wiadomościach jest traktowany bardzo wybiórczo. Artykuł uwzględnia okres od połowy kwietnia do połowy lipca, co daje zakres 3 miesięcy próbki badawczej.

  Głosowanie nad Platynowymi Goebbelsami Lipca i Sierpnia

  Głosowanie na Goebbelsami miesiąca (Platynka) rozpocznie się jutro (4 września) około godziny 14 i potrwa do północy 5 września. Moje propozycje do ankiety:
  - Ataki na Trzaskowskiego
  Czyli ilość ataków, manipulacji, kłamstw i propagandy w przedstawianiu kampanii Rafała Trzaskowskiego. Oczywiście: każdy ma prawo do różnych poglądów i nie zgadzania/zgadzania się z tym kandydatem, ale oczywistym jest stwierdzenie, że TVP bardzo źle i nierzetelnie przedstawiała kandydata Platformy
  - Sukces Polski PiSowskiej
  Cały świat nam zazdrości, jesteśmy bezpieczny, wielkie inwestycje, wszyscy są bogaci.
  - Opozycja jest zła, NIEMIECKA
  Opcja podobna do Trzaskowskiego, ale tym razem pod lupę brana jest cała formacja polityczna.

  Jeżeli macie własne/lepsze propozycje to zapraszam do komentowania i zgłaszania własnych propozycji!. Propozycje, które zbiorą zauważalną ilość poparcia (plusów), zostaną zamieszczone w ankiecie.

  PODSUMOWANIE

  KAMPANIA PREZYDENCKA

  1 Lipca https://www.wykop.pl/wpis/50456045/skrot-propagandowych-wiadomosci-z-dnia-1-lipca-202/
  Tańszy Gaz, niższy VAT ZŁOTY GOEBBELS
  Produkty codzienne tańsze, Luksusowe droższe. Vat jest mniejszy, łatwiejszy do rozliczenia, mniejsze podatki i więcej pieniędzy w kieszeni obywateli. Trzaskowski chce podwyższać podatki, a PO lubi jadać drogie ośmiorniczki. PO-PSL podniosło wiele podatków, PiS obniżył wiele podatków.
  Nieczysta gra przeciwników prezydenta (Srebrny Goebbels)
  Wandalizm i brutalne ataki zwolenników Trzaskowskiego. PAD ułaskawił pedofila? to kłamstwo!. PO anty rejestr pedofilów, Trzaskowski nie głosował.
  Bitwa o głosy (Brązowy Goebbels)
  Andrzej Duda odwiedza kolejne miasta. PAD pilnuje i chroni tradycji. Trzaskowski często zmienia zdanie, to hipokryta, kradnie postulaty innych.
  Końskie czekają na kandydatów (Brązowy Goebbels)
  PAD chce debaty na uczciwych zasadach. Prywatna TV Trzaskowskiego dała terminu debaty i nakazuje się stawić. Trzaskowski chce debatę pod osłoną zagranicznych mediów.
  Co z ulicą Lecha Kaczyńskiego? (Brązowy Goebbels)
  Ulice Lecha Kaczyńskiego są na całym świecie, ale nie w Warszawie.

  2 Lipca https://www.wykop.pl/wpis/50475461/skrot-propagandowych-wiadomosci-z-dnia-2-lipca-202/
  Gwarancja rozwoju (Srebrny Goebbels)
  PAD : polityka ukierunkowana na człowieka, rodzinę, godność obywatela. Rozwój gospodarczy i programy społeczne!. PO podniosło podatki i wiek emerytalny
  Debata inna niż wszystkie (Brązowy Goebbels)
  Debata w Końskich będzie w pyte!
  Bezpieczne wybory (Brązowy Goebbels)
  Goebbels za nachalne namawianie starszych do pójścia na wybory, kiedy bezpieczeństwo wcale się nie zwiększyło.
  Stabilizacja najlepsza dla gospodarki (Brązowy Goebbels)
  Ludzie chcą socjalu, najmniejsze skrajne ubóstwo w historii. Trzaskowski anty polityka gospodarcza PiSu. 2 kadencja PAD to inwestycje i wzrost pensji.

  3 Lipca https://www.wykop.pl/wpis/50498253/skrot-propagandowych-wiadomosci-z-dnia-3-lipca-202/
  Niemiecka gazeta atakuje prezydenta ZŁOTY GOEBBELS
  Szkopski FAKT, nagonka na PAD, nie wolno tego robić. Chodzi o sprawę z ułaskawieniem pedofila, niezłe fikołki. Niemcy chcą narzucać to, jak chcemy myśleć.
  Kolejna edycja bitwy o wozy ZŁOTY GOEBBELS
  Wozy powinny trafiać tam, gdzie są najbardziej potrzebne, a nie tam gdzie jest max frekwencja. Idiotyzm z logistyki straży pożarnej
  Rodzice Decydują (Srebrny Goebbels)
  Dzięki rodzinie Polska nie zginie! Projekt PAD: kontrola rodziców nad tym, co jest uczone w szkole. Trzaskowski podpisał kartę LGBT. Za PO obywatele byli siłą roboczą. PAD: Trzaskowski to prezydent Niemiecki. Ogromne frekwencje wiecu Dudy i marne Trzaskowskiego
  9 dni do wyborów (Brązowy Goebbels)
  Trzaskowski to beznadziejny prezydent Warszawy, gra doktryną Urbana. Zwolennicy PO atakują wiece Dudy. Trzaskowski tchórz, boi się konfrontacji na debacie w Końskich

  5 Lipca https://www.wykop.pl/wpis/50547991/skrot-propagandowych-wiadomosci-z-dnia-5-lipca-202/
  Medialne hieny atakują Prezydenta PL ZŁOTY GOEBBELS
  Niemiecki Fakt przemilczał najważniejszy fakt ws ułaskawienia pedofila. Duda wydał najmniej ułaskawień z wszystkich PL prezydentów, nikt nie protestował jak Kwaśniewski ułaskawiał morderców. Prasa niemiecka nie widziała korzyści w atakowaniu Kwaśniewskiego, a teraz wspierają Trzaskowskiego. GW i Soros za Trzaskowskim. Polacy ulegna zagranicznej machinie propagandy?
  W obronie ojczyzny i Polskości (Srebrny Goebbels)
  Wykorzystywanie powstańca warszawskiego w kampanii politycznej. Kult wojskowości w czasie pokoju: XD
  Nowoczesna Polska przyjazna młodym (Srebrny Goebbels)
  W innych krajach EU jest źle, ale w PL w pyte. W PL młodzi mają perspektywy, ten Pan dostał dotacje i zatrudnia pracowników. Inwestycje Google i Mcrosoftu. Maląg: Młodzi zostają w PL dzięki programom. Za PO nic nie było
  „Jesteśmy wdzięczne prezydentowi Dudzie"(Srebrny Goebbels)
  Sprawa z ułaskawieniem pedofila. Trudno to ocenić...z 1 strony ta sprawa, i te zagrywki manipulacyjne a z 2 w "pewnym sensie" rzetelne przedstawienie sprawy.
  Trzaskowski zlekceważy wyborców? (Brązowy Goebbels)
  Uwielbienie dla debaty w końskich. Polacy chcą debaty w końskich

  6 Lipca https://www.wykop.pl/wpis/50569929/skrot-propagandowych-wiadomosci-z-dnia-6-lipca-202/
  Niemcy atakują polskiego prezydenta ZŁOTY GOEBBELS
  PAD prowadzi kampanie przeciw Axel Springer. Niemiecki Fakt wykorzystał dramat PL rodziny by zaatakować PAD. Trzaskowski uznawany w Niemczech za przyjaciela, a PAD za wroga. Niemieckie media wspierają Trzaskowskiego, to niemiecki kandydat i lubi niemiecki establiszment.
  Trzaskowski odbierze pieniądze Polakom? ZŁOTY GOEBBELSSSSS
  Programy socjalne są jak świętość. Politycy PO anty pomoc rodzinom, uważali, że pieniędzy nie ma. PAD chce pomagać rodzinom. Trzaskowski i PO zawsze uważały 500 zł za zło i że się Polakom nie należy.
  67 proc Polaków chce debaty w Końskich (Srebrny Goebbels)
  Kulisy "platformy układu" (Srebrny Goebbels)
  Ataki w mediach na Kaczyńskiego. Media niemieckie za Trzaskowskim. Trzaskowski wpiera z ratuszem Wawy niemiecki rynek medialny w Wawie
  Trzaskowski stchórzy przed debatą? (Srebrny Goebbels)
  Ludzie: Trzaskowski się boi, a powinien być odważny. Zgodnie z KRRiT debata jest tylko jedna i tylko w TVP. Trzaskowski nie lubi ludzi, boi sie pytań, nie chce jechać do tej końskiej dziury, buduje kampanie na atakach w stronę PAD, w konfrontacji musiałby mówić o konkretach, a on ciągle kłamie.
  Prezydent broni PL rodzin (Brązowy Goebbels)
  Zakaz adopcji przez pary jednopłciowe. PO lubi w homoadpocje. Seksedukacja w karcie LGBT Trzaskowskiego.
  PL gosp odporna na kryzys (Brązowy Goebbels)
  PL gosp goni gosp Europy. Koronakryzys mamy za sobą (pamiętajcie, mamy za sobą!). Niska stopa bezrobocia, mniejsza niż za PO. Sasin: finanse za PO były dziurawe jak sito, mafia Vatowska. Pieniądze od złodziei trafiają do przedsiębiorców

  7 Lipca https://www.wykop.pl/wpis/50598433/skrot-propagandowych-wiadomosci-z-dnia-7-lipca-202/
  Warszawa: narkomani prowadzą autobusy ZŁOTY GOEBBELS
  Trzaskowski powinien wyciągnąć wnioski po 1 wypadku niemieckiej spółki. Ratusz Wawy nie daje sb rady z narkomanami. Takie wypadki w Warszawie to typowa prawidłowość.
  Kandydat elit lekceważy PL powiatową ZŁOTY GOEBBELS
  Trzaskowski zlekceważył mieszkańców Końskich. Brak szacunku dla mieszkańców małych miast i wsi. Trzaskowski w Lesznie z mediami wskazanymi przez niego samego. To uderzenie w PL powiatową, która docenia PAD i zmiany od 5 lat
  Trudne pytania i nerwowy uśmiech ZŁOTY GOEBBELS
  Trzaskowski wyśmiewał i obrażał dziennikarzy. Trzaskowski w Lesznie ignorował, jak nie podobały mu sie pytana. Trzaskowski <3 LGBT. Trzaskowski płaci ludziom za udział w wiecach.
  Wszystkie usterki ,,człowieka awarii" ZŁOTY GOEBBELS
  Wymieniane wszystko…
  Trzaskowski stchórzył przed debatą (Srebrny Goebbels)
  Super formuła (debaty w Końskich) z USA, słuszna forma, stanie się ona tradycją. PAD: Te programy będą trwać, rozwijają kraj, to ja je wprowadziłem. Socjal, waloryzacje, podwyżki wprowadził PAD. Ulgi dla młodych i inwestycje Googla czy Microsoftu. Za Tuska ludzie wyjeżdżali za granicę i bankrutowali.
  Wielkie inwestycje na PL torach (Srebrny Goebbels)
  Słabe oznakowanie warszawskich peronów, zniszczenie wszędzie. Projekt PAD: nowe przystanki i połączenia komunikacyjne, za 9 mld zł. 75 mld zł nowy program kolejowy na budowę torów, większość zrealizowane
  Niebezpieczne związki Trzaskowskiego (Srebrny Goebbels)
  Łączenie sprawy komunistycznej agentki SB z Trzaskowskim, Niemcami, antyklerykalizmem
  Więcej pieniędzy dla PL rolników (Brązowy Goebbels)
  PAD patrzy spojrzeniem osób pracujących na wsi. 33.5 mld od UE na rolnictwo dzięki PAD
  Przemysłowe serce PL wraca do pracy (Brązowy Goebbels)
  Wszystkie kopalnie wróciły do pracy. PO strzelało do górników. Trzaskowski na Śląsku opowiadał o Teściowej i regionalnej kuchni.

  8 Lipca https://www.wykop.pl/wpis/50621615/skrot-propagandowych-wiadomosci-z-dnia-8-lipca-202/
  Brazylisjka samba Trzaskowskiego ZŁOTY GOEBBELS
  Trzaskowski kiedy był ministrem podróżował do Brazylii i żył tam luksusowo. Trzaskowski poucza dziennikarzy i na każdym wiecu insynuuje i nie odpowiada. Karnowski: najbrudniejsza i najgorsza kampania w historii pl polityki.
  Kierowcy po narkotykach, strach pasażerów ZŁOTY GOEBBELS
  Ludzie się boją. Trzaskowski tnie koszty kosztem bezpieczeństwa. Przewoźnik niemiecki. Tomczyk zarzuca nam (TVP) kłamstwo i niszczenie młodego kierowcy autobusu. Desperacja i przerażenie sztabowców Trzaskowskiego, niech wraca do miasta.
  Niemieckie ingerencje w PL wybory ZŁOTY GOEBBELS
  Niemieckie Media zaangażowane w kampanie Trzaskowskiego. Niemieckie media wykraczają poza wolność mediów. Niemcy chcą w PL wybrać prezydenta. Niemieccy korespondenci mają długą tradycje w atakach, racja stanu ponad zawód dziennikarza.
  Głos Bohaterów ZŁOTY GOEBBELS
  Wykorzystywanie 106 letniego powstańca w kampanii politycznej
  Wielka kolacja PL spraw (Srebrny Goebbels)
  Polskie lasy są w pyte, Ale PO je reprywatyzowało. PAD: zostaniemy najzamożniejszym narodem Europy, Prawo wychowywania dzieci zgodnie z poglądami rodziców, polityka historyczna.
  Pilny uczeń Tuska (Brązowy Goebbels)
  Trzaskowski lubi się z Tuskiem. PO partią afer, korupcji, cynicznych działaczy. Trzaskowski uległy wobec zachodu. Tusk i inni krytykowali 500 plus

  9 Lipca https://www.wykop.pl/wpis/50642191/skrot-propagandowych-wiadomosci-z-dnia-9-lipca-202/
  Duda: musimy obronić "Polskę plus" ZŁOTY GOEBBELS
  Socjal jest piękny, PO jest anty socjal, Za czasów PO niskie waloryzacje, za PiS opieka zdrowotna refundowanymi lekami. Obniżony wiek emerytalny, programy dla młodych etc. Trzaskowski anty CPK i inwestycje komunikacyjne.
  Narkomani prowadzą autobusy w Warszawie ZŁOTY GOEBBELS
  Powtórzenie tego samego, co w poprzednim dniu
  Luksusowa podróż na koszt Polaków ZŁOTY GOEBBELS
  Również powtórka z poprzedniego dnia.
  Kandydat elit znów zmienił zdanie (Srebrny Goebbels)
  Ludzie w Rybniku pamiętają: obniżony wiek, PAD przemawia do górników, a PO strzelało i nie broniło. Trzaskowski robi to, czego się wypiera w kampanii, mówi wszystko, to tożsamościowy kameleon, lubi się z LGBT.
  Polska Elit czy wszystkich Polaków (Srebrny Goebbels)
  PAD chce kontynuacji polityki PiSu, a Trzaskowski chce (tylko) dla Mazowsza i Warszawy więcej pieniędzy z UE. Dzieci w internecie wspierają Dudę śpiewająco. Trzaskowski lubi w LGBT. Jak Trzaskowski wygra to będzie Polska tylko dla bogatych.
  Zastępca Tuska marzy o niezależności (Brązowy Goebbels)
  Trzaskowski pojechał do Sao Paolo z osobami z PO. Wymienianie wszystkich grzechów PO i Trzaskowskiego.
  Trzaskowski spełni żydowskie żądania (Brązowy Goebbels)
  Trzaskowksi kiedyś chciał 60 mld dolarów negocjować. PAD: ja mówię prawdziwie kto był dobry a kto zły. Trzaskowski jest jak Tusk, wspierają go Niemcy.

  10 Lipca https://www.wykop.pl/wpis/50668457/skrot-propagandowych-wiadomosci-z-dnia-10-lipca-20/
  Atak na polskość i PL symbole ZŁOTY GOEBELSSS
  Ironia Trzaskowskiego. Trzaskowskiego kampania idzie nie po myśli wobec osób spoza duopolu. Wszyscy są za PAD. Wyborcy z Warszawy anty Trzaskowski. Trzaskowski ignoruje PL powiatową. nie przyjechał do Końskich. Trzaskowski reprezentuje Elite III RP, patrzą na prowincje PL z poczuciem wyższości.
  Polscy bohaterowie popierają Dude ZŁOTY GOEBBELS
  Powstańcy i Bohaterowie z czasów II WŚ popierają Dude i apelują do młodych. Kierunek dla PL Dudy jest bezpieczny, nikt nigdy nie zrobił tyle dla Polski , Dzieki wojskom USA bezpiecznie. Działacze Solidarności i działacze antykomunistyczni też za PAD
  Zwolennicy Trzaskowskiego niszczą Polaków ZŁOTY GOEBBELS
  Zwolennicy Trzaskowskiego mają prawo za nic. Stankowski: najbrutalniejsza kampania (PO) od 89 roku. Ataki wobec osób, które nie podzielają poglądów Trzaskowskiego.
  Głosowanie w niedziele bd bezpieczne ZŁOTY GOEBBELS
  Prezenterka mówi, że na PAD głos jest dobry, a na Trzaskowskiego nie. Pomoc dla rodziny PAD i obrona przed lewicą. Socjal, programy, etc. Glos na Trzaskowskiego to głos za pakietem lewicy np. LGBT, Eutanazja.
  Warszawski ratusz bagatelizuje zagrożenie (Srebrny Goebbels)
  Narkomani prowadzą autobusy w Warszawie
  Duda: Mam PL w sercu (Srebrny Goebbels)
  Porównaj jak ci było w 2015 i teraz. Teraz jest ci lepiej! Spis programu PAD.
  "Bitwa o Wozy"- 2 Tura (Srebrny Goebbels)
  Do wygrania 49 wozów.
  Gdański sąd łaskawy dla Niemca (Brązowy Goebbels)
  Kampanijna narracja w tak neutralnej (politycznie) sprawie.

  11 Lipca- 12 Lipca II TURA WYBORÓW, brak skrótów

  14 Lipca https://www.wykop.pl/wpis/50782969/skrot-propagandowych-wiadomosci-z-dnia-14-lipca-20/
  Kto nie chce pojednania? (Srebrny Goebbels)
  Adam Michnik i Tomasz Lis atakowali PAD. GW atakuje PL wieś. Elity atakują Podkarpacie. Trzaskowski przegrał i zwiększyła się pogarda PO.
  Powyborcze mapy Polski (Srebrny Goebbels)
  rak mapy województw, gmin, grup wiekowych i wykształcenia, mapa pokazuje tylko to co przyjemne PiSowi: czyli powiaty)
  Wszyscy Polacy to jedna rodzina (Brązowy Goebbels)
  Nagroda za hipokryzje ze wsadzaniem w materiale o pojednaniu sugerowania która stronie jego nie chce, co w następnym materiale (Kto nie chce pojednania?) przedstawiono
  Dziękujemy za zaufanie! (Brązowy Goebbels)
  Ludzie zachwalają narrację TVP w trakcie wieczoru wyborczego

  15 Lipca https://www.wykop.pl/wpis/50799499/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-z-dnia-15-lipc/
  Rosyjskie Żarty (Srebrny Goebbels)
  To tylko żart i luźna sprawa. Kto by się przejmował stanem służb w związku z telefonem randoma do najbardziej chronionej osoby w państwie?
  Silny mandat do rządzenia (Brązowy Goebbels)
  PiS ogromne poparcie, PO mizerne.
  Opozycja kontra ministrowie (Brązowy Goebbels)
  Opozycja chce odwołania Ziobry, który zmienia wymiar sprawiedliwości na lepsze. Mafie vatowskie lekowe itd. Te sukcesy nie zagłuszą krzykiem.

  16 Lipca https://www.wykop.pl/wpis/50816829/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-z-dnia-16-lipc/
  Zero tolerancji dla pedofilów, ZŁOTY GOEBBELS
  Nie ma śmiechu marszałek Witek, brak komentarza ws. braku wyboru Ks. Isakiewicza. W dodatku tematyka komisji w materiale natychmiast zanikła na rzecz zatoki. Księża byli tematyką filmu Sekielskich a nie Latkowskiego. W dodatku sprawne przejście z tematyki księży do innych celebrities.
  Walka o miliardy euro dla PL (Srebrny Goebbels)
  Ty my i Węgrzy za funduszem bez narzucania praworządności. Posłowie KO za tym mechanizmem. Połowa rocznego budżetu PL jest możliwa z funduszu odbudowy. Raport o praworządności jest inspirowany totalną opozycją
  Opozycja przegrała kolejne głosowania (Srebrny Goebbels)
  Nic o niepowadze z 2 strony czyli śmiechu marszałek, przy wielu merytorycznych zarzutach przedstawiono tylko te, które w mediach łatwo kontratakować.
  Platforma chce wyprowadzić sztandar? (Brązowy Goebbels)
  Nowe ugrupowanie Trzaskowskiego? Komorowski 5 lat temu również zebrał spory elektorat negatywny. Opozycja chce odwrócić uwagę opinii publicznej od konfliktów wewnątrz PO.

  17 Lipca https://www.wykop.pl/wpis/50835047/7skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-z-dnia-17-lip/
  Koncesje dla PL górnictwa (Brązowy Goebbels)
  9 kopalń PL grupy górniczej z koncesją na dalsze wydobycie węgla. Możliwa bezemisyjna emisja węgla. Problemy z górnictwem za rządu PO-PSL. Nowe technologowie i poprawa warunków pracy za rządu PiS
  Bratobójcza walka w platformie (Brązowy Goebbels)
  Komorowski przegrał z podobnym wynikiem jak Trzaskowski i PO nadal nie przekonało większości wyborców. Budka chce unieważnienia wyborów, bo chce zaistnieć politycznie

  19 Lipca https://www.wykop.pl/wpis/50874575/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-z-dnia-19-lipc/
  Waży się los budżetu UE i funduszu odbudowy (Brązowy Goebbels)
  Propozycja KE vs klub skąpców. Praworządność to polityczny kij, do przymuszania krajów Europy środkowo-wschodniej do niekorzystnych warunków.
  Kolejne wypadki autobusów w Warszawie (Brązowy Goebbels)
  Wspominamy materiały o Warszawskich autobusach…

  20 Lipca https://www.wykop.pl/wpis/50892917/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-z-dnia-20-lipc/
  Nie grozi nam susza (Srebrny Goebbels)
  Plony w 2020 bd większe niż w 2019. Ceny produktów będą tańsze. Dotacje od Unii europejskiej dla rolników. Dopłaty od hektara.
  Trudne rozmowy o unijnym budżecie (Brązowy Goebbels)
  Grr Grupa skąpców, Premier Niderlandów to zło. Gospodarka UE potrzebuje szybkich inwestycji. Skrajne, lewicowe rozwiązania, PL anty adopcja dzieci przez pary homo
  Polska gospodarka wychodzi z kryzysu (Brązowy Goebbels)
  Najwięksi optymiści tego nie przewidzieli. Właściciele firm dziękują za tarcze. Ten rok produkcji przemysłowej będzie lepszy niż 2019 r.
  Złoty chłopiec platformy obywatelskiej (Brązowy Goebbels)
  Pęknięcia na PL Autostradach (Euro 2012). PO nie przejmowała się sprawą Nowaka, który się chwalił, że ogrywa wymiar sprawiedliwości. O jest bezpośrednio odpowiedzialna za wychowywanie Nowaka. Inni Ministrowie Tuska z Aferami
  21 Lipca https://www.wykop.pl/wpis/50911435/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-z-dnia-lipca-2/

  Prezydent odebrał uchwałę PKW (Srebrny Goebbels)
  PAD chce aby PL była bezpieczna, spokojna, dostatnia, PL rozwinięta najbardziej w UE, PL która realizuje swoja politykę i sprawy. Brutalna kampania autorstwa stronnictwa Trzaskowskiego. PAD pracował 3 razy więcej niż Trzaskowski
  Sukces PL i grupy wyszehradzkiej (Srebrny Goebbels)
  Orban: Każdy wg matematyki chciałby być Polakiem. Grp. Wyszehradzka się wspiera i się nie boi. Nagonka UE za wprowadzenie rozwiązań takie, jakie są na zachodzie (Praworządność). Kopacz zdradziła Grp. Wyszehradzką. Rządy PO były wygodne dla zagranicy.
  750 mld zł z UE dla PL (Brązowy Goebbels)
  Najwyższe środki ever i najwyższe w porównaniu z innymi. Orban: PL jest pierwsza i ma dużą przewagę. Grupa skąpców chciała podziału Europy. Neutralność klimatyczna do 2050
  śledczy: Nowak wziął 1.3 mln zł z łapówek (Brązowy Goebbels)
  Nagroda za hipokryzję np. Sasin przewalił około 50 Nowaków na wybory

  22 Lipca https://www.wykop.pl/wpis/50929261/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-z-dnia-22-lipc/
  Ponad 750 mld zł dla PL(Brązowy Goebbels)
  Powtórzenie materiału z poprzedniego dnia
  Problemy "Złotego chłopca" Tuska (Brązowy Goebbels)
  Sprawa z Nowakiem wykazuje, że PO to tylko zło.

  23 Lipca https://www.wykop.pl/wpis/50948033/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-z-dnia-23-lipc/
  Kto chce odebrać PL miliardy euro ZŁOTY GOEBBELS
  Najpierw pomijanie, że kwestia praworządności jest ważna, a teraz szukanie winnego w postaci PO . Na dodatek to stwierdzenie: my już wydajemy to, co mieliśmy dostać, a Polacy chcą te pieniądze!
  Platformie przeszkadza wolność słowa? (Srebrny Goebbels)
  Zegarek Nowaka poważną sprawą, a on i PO chce cenzurować dziennikarzy. Potężna inwigilacja dziennikarzy za czasów PO. Trzaskowski: spieszcie się zadawać pytania, powstanie nowa telewizja publiczna bez wiadomości i TVP Info. Absurdalne oskarżenia PO, że TVP źle relacjonowało kampanie Trzaskowskiego.
  Boom budowlany w PL portach (Brązowy Goebbels)
  Realizowanych jest 20 projektów za 25 mld zł, wielkie inwestycje się budują.

  24 Lipca https://www.wykop.pl/wpis/50969021/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-z-dnia-24-lipc/
  Kosztowna wyborcza obstrukcja ZŁOTY GOEBBELS
  70 mln Sasina na wybory były słuszne. PO obarcza rząd za brak wyborów 10 maja, a to oni blokowali wybory
  Opozycja gra Polskim interesem narodowym? ZŁOTY GOEBBELS
  Politycy opozycji osłabili tą wygraną w UE swoim zachowaniem, atakowaniem i nękaniem PL rządu. Głosują przeciwko PL i PL interesom. Zrobili coś szkodliwego dla demokracji. Na nowe wybory w błoto poszłyby kolejne mln zł. Opozycja osłabia autorytet państwa, chcą obgryzać/podgryzać rząd i dlatego przełożyli wybory
  Święto Policji (Srebrny Goebbels)
  Po tym co się działo z policyjnymi interwencjami na początku pandemii teraz są najbardziej popularni? W dodatku prztyczek w opozycję, oraz info o lepszym sprzęcie w Policji, która wcale nie jest w dobrej pod tym kątem sytuacji.
  Godne Upamiętnienie PL bohaterów (Brązowy Goebbels)
  Państwowe obchody a nie samorządowe! Rok temu obchody samorządowe były słabe. Polityka historyczna Gdańska propaguje niemiecką spuściznę.

  25 Lipca-7 Sierpnia przerwa, byłem na wakacjach

  8 Sierpnia https://www.wykop.pl/wpis/51264829/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-z-dnia-8-sierp/
  Szczególne zasady w 19 powiatach (Brązowy Goebbels)
  Wiele nowych przypadków zarażeń, ale sytuacja jest w pyte.
  Polsko-Amerykański sojusz jeszcze silniejszy (Brązowy Goebbels)
  Jest pięknie i się kochamy. Ekspansja rosyjska bd zatrzymana a Niemcy wydają za mało pieniędzy na obronność.
  Agresja w imię tolerancji? (Brak Goebbelsa)
  Materiał o LGBT, do oceny własnej.

  10 Sierpnia https://www.wykop.pl/wpis/51312781/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-z-dnia-10-sier/
  Klacz warta fortunę (Srebrny Goebbels)
  Nie neguję sukcesu klaczy, ale dobrze pamiętam, jakie afery się działy z tą stajnią i jak była zaniedbana po zmianie rządu w 2015 roku. Teraz Janów jest sprzedawany jako super prowadzone miejsce.
  Inwestycje wspierają PL gospodarkę (Brązowy Goebbels)
  Rewitalizacja 200 dworców. 76 mld dostaliśmy od UE na modernizacje kolei i taborów. Te pieniądze utrzymają funkcjonowanie naszej gospodarki. Pasażerowie widzą dużo popraw na kolei : na zewnątrz, w środku, nowocześnie, wygodnie, 21 wiek bejbe!

  11 Sierpnia https://www.wykop.pl/wpis/51336071/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-11-sierpnia-20/
  Bojówkarze LGBT chcą wywołać chaos (Srebrny Goebbels)
  Był KOD, teraz jest LGBT. Opozycja po 7 przegranych wyborach znowu chce wywołać chaos. Brutalność Policji nie istnieje w PL a za granicą już tak: żółte kamizelki, Katalonia. W PL była kiedyś: ataki na marsz niepodległości za czasów PO-PSL, strzelanie do górników. LGBT mówi o rewolucji, a to oznacza próbę obalenia ustroju, czyli demokracji.
  Bruksela lekceważy Białoruski kryzys? (Brązowy Goebbels)
  Urzędnicy UE nie chcą przeznaczyć swojego urlopu, by się zająć Białorusią. Tacy sami są z Nord Streamem: mimo protestów PL i państw bałtyckich brak działań UE. UE i Rosja anty przekop mierzei.
  Znamy wyniki matur (Brązowy Goebbels)
  Brak wzmianki o gorszych wynikach matur i efektów słabego wyniku.
  7 Tysięcy Polaków pokonało koronawirus (Brązowy Goebbels)
  Jest coraz gorzej, a tutaj info o tym, że jest coraz lepiej. Na dodatek ten bardzo podejrzany sondaż poparcia. Polacy dobrze oceniają Szumowskiego. Spadają dzienne zarażenia, dziś tylko 551.
  Wsparcie dla PL rodzin i biznesu (Brązowy Goebbels)
  Bony turystyczne są w pyte.
  Polska bezpieczna jak nigdy w historii (Brązowy Goebbels)
  Nagroda za to, że nawijają na okrągło o bezpieczeństwie wojskowym w czasie pokoju. Tak liczne materiały to nic innego jak najbardziej usilne wpychanie pozytywnych materiałów.

  13 Sierpnia https://www.wykop.pl/wpis/51378871/skrot-wiadomosci-tvp-13-sierpnia-2020-tvpiscodzien/
  Brak Goebbelsów

  14 Sierpnia https://www.wykop.pl/wpis/51401797/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-14-sierpnia-20/
  Koronawirus zainfekował gospodarkę ZŁOTY GOEBBELS
  PL eksporterzy świetnie poradzili sb z koronakryzysem, rekordowa nadwyżka w czerwcu, najlepiej na tle UE w maju. PKB w II kwartale skurczyło się zaledwie o 8.2 procent, ale byliśmy 3 najstabilniejszą gospodarką UE. Bez tarczy byłoby znacznie gorzej. Nowo otwarte autostrady. Giełda ma rekordowe obroty i przychody, ale Agora ma same spadki.
  Człowiek-Awaria ZŁOTY GOEBBELS
  Tysiące warszawiaków bez wody. Beczkowozy na ulicach, a i tak brakuje wody i wozów, bo Ratusz na nich oszczędza. Wszystkie awarie Rafała Trzaskowskiego plus taśma klejąca w oknie.

  15 Sierpnia https://www.wykop.pl/wpis/51431019/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-15-sierpnia-20/
  Nowy system wynagradzania posłów ZŁOTY GOEBBELS
  Ta ustawa jest przygotowana w konsesusie politycznym. Ludzie na ulicy: niech mają pieniądze, Agacie się na pewno należy. parlamentarzyści (KO) bronią decyzji o wysokich płacach. Wielkie pensje ratusza Warszawy. Niskie zarobki nie do przyjęcia!
  (bez paska) Sojusznicy PL w czasie I wojny światowej (Srebrny Goebbels)
  Zapowiadany materiał o sojusznikach, ale wymienieni tylko amerykanie. To jest naplucie innym sojuszniczym krajom. W dodatku materiał nie jest i historii, a o współczesności.
  USA zwiększa obecność militarną w PL (Brązowy Goebbels)
  Miłość USA i PL wiecznie żyjąca. Inwestycje, energetyka, bezpieczeństwo, inwestycje.

  16 Sierpnia https://www.wykop.pl/wpis/51454385/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-16-sierpnia-20/
  Brak szacunku dla PL bohaterów (Srebrny Goebbels)
  Trzaskowski nie wziął udziału w uroczystościach i przez Trzaskowskiego brak uroczystości w Warszawie. Artykuły onetu powodują powszechne oburzeni. Ha tfu niemiecki kapitał medialny. To manipulacje z potężnych państw, by przetasować PL tożsamość.
  Obronili PL przed bolszewicką nawałą (Brązowy Goebbels)
  Nagroda głównie za ponowne pominięcie innych sojuszników
  Nowy impuls gospodarczy w PL (Brązowy Goebbels)
  Bon turystyczny, gospodarka jest w pyte. PL wypełniła luki na rynkach zachodniej Europy. Branża rolno-spożywcza bardzo się wzmocniła.

  17 Sierpnia https://www.wykop.pl/wpis/51471869/skrot-wiadomosci-tvp-17-sierpnia-2020-tvpiscodzien/
  Bez Goebbelsa

  18 Sierpnia https://www.wykop.pl/wpis/51492313/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-18-sierpnia-20/
  Minister Zdrowia rezygnuje ZŁOTY GOEBBELS
  Wychwalanie ministra Szumowskiego. Powody złota można wymieniać non stop. Sam początek pandemii: brak usankcjonowania prawnego przepisów, policyjny aparat państwa, pandemia w trakcie wyborów nagle znikła, maski do lasu oraz zakaz zbliżania się do żony na świeżym powietrzu (początek pandemii) etc.
  Polski lek na koronawirusa (Srebrny Goebbels)
  Wiadomość równie wiarygodna jak milion samochodów elektrycznych. I nie, nie sygnalizujemy posiadanie leku jako pierwsi na świecie.
  Podwyżek nie będzie, czy będą zmiany w PO (Srebrny Goebbels)
  Hipokryzja to fakt, ale daje srebro bo ten materiał zawędrował w dziwne tory. W dodatku materiał skupia się pewnej części na bogu ducha winnym Trzaskowskim). Czyli: PO ma niską wiarygodność i jest podzielona wewnętrznie, PL posłowie zarabiają bardzo mało, Trzaskowski nie zabrał głosu, ale cytujemy jego pracownika: głosować zawsze inaczej niż PiS, więc są opozycją totalną. Pracownik Trzaskowskiego zarabiał więcej niż politycy partii rządzącej

  19 Sierpnia https://www.wykop.pl/wpis/51512023/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-19-sierpnia-20/
  Po rezygnacji ministra zdrowia ZŁOTY GOEBBELS
  Rezygnacje Szumowskiego i wiceministra z powodów osobistych. Koronawirus w Europie zbierał śmiertelne żniwo, a w PL było w pyte. PL wygrała wyścig z całym światem o maseczki i respiratory. To stało się powodem ataków opozycji na Ministerstwo Zdrowia i Szumowskiego. Dziś mają inne zdanie i popierają Szumowskiego.
  Strategia na jesień (Brązowy Goebbels)
  Jesteśmy gotowi na jesienną falę!
  PL gospodarka w czasach pandemii (Brązowy Goebbels)
  Wzrost gospodarczy, nowe drogi. Przedsiębiorcy przetrwali dzięki tarczy. PL firmy mają wiele zamówień

  20 Sierpnia https://www.wykop.pl/wpis/51534695/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-sierpnia-2020-/
  Zmiany w rządzie (Srebrny Goebbels)
  Polityka zagraniczna i służba zdrowia dzięki Szumowskiemu i Czaputowiczowi jest bardzo w pyte!
  Budżet w czasach kryzysu (Srebrny Goebbels)
  TARCZA W PYTE. Rząd wpompował w PL gospodarkę miliardy zł. Zwiększony deficyt to lepsze rozwiązanie niż brak pomocy czy ograniczenie socjalu. Droga obrana przez rząd jest odpowiednia.
  Przed powrotem do szkoły (Brązowy Goebbels)
  Goebbels za hipokryzje. Wg rządu raz zagrożenie jest, raz nie.
  (PO)dzieleni, (PO)kłóceni (Brązowy Goebbels)
  KO w kryzysie, możliwy rozłam. Ten konflikt to efekt sprzecznych zdań ws głosowania w zarobków posłów. PO nadal jest formacją bezideową, nie umie wygrać wyborów.

  21 Sierpnia https://www.wykop.pl/wpis/51553319/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-21-sierpnia-20/
  Rekordowe wyniki PGNiG (Brązowy Goebbels)
  Nagła ucieczka z wielkiego sukcesu w temat złego Gazpromu, gdzie możemy uderzyć opozycję. Za PO-PSL nie walczono o pieniądze z Gazpromem. Wielkie inwestycje są przygotowywane.
  Noś maseczkę, zachowaj dystans (Brązowy Goebbels)
  Goebbels za hipokryzje. Raz wirus jest, raz go nie ma (np. wybory), a teraz znowu jest)

  22 Sierpnia https://www.wykop.pl/wpis/51577689/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-22-sierpnia-20/
  O krok od tragedii na A4 (Srebrny Goebbels)
  Stankowski: Jakość A4 woła o pomstę do nieba. Kradzieże materiałów budowlanych pod nosem rządów PO – PSL. Wyszła fuszerka, nadaje się tylko do rozbiórki. Inwestycje PO-PSL to patologia. za PO-PSL bankrutowali przedsiębiorcy.
  Kupujemy więcej (Brązowy Goebbels)
  Produkcja i sprzedaż aut przyspiesza, pandemia nie wpływa na sprzedaż. Bony turystyczne są w pyte. Nowe: zamówienia publiczne i inwestycje lokalne, miejsca pracy. Wzrost deficytu podtrzyma wzrost gospodarczy (szkoda, że nie mówicie o negatywnych aspektach)

  23 Sierpnia https://www.wykop.pl/wpis/51601255/skrot-wiadomosci-tvp-23-sierpnia-2020-tvpiscodzien/
  Bez Goebbelsa

  24 Sierpnia https://www.wykop.pl/wpis/51631653/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-sierpnia-2020-/
  Kapitał ma narodowość- lekcja ekonomii (Srebrny Goebbels)
  PO-PSL prywatyzowało, a rząd PiS buduje silną narodową gospodarkę. PL górnictwo i gazownictwo w pyte, historycznie najlepsze wyniki w trakcie pandemii. Jest świetnie kochani!!!!!
  Zasady Bezpieczeństwa (Brązowy Goebbels)
  Obraz idealnego przygotowania i świetnej sytuacji. Wszyscy przestrzegają zasad, każdy realizuje własne pomysły, a MEN wspiera osobiście

  25 Sierpnia https://www.wykop.pl/wpis/51651135/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-25-sierpnia-20/

  Państwowe spółki pomagają pokonać kryzys (Srebrny Goebbels)
  Stopa bezrobocia tylko 6.1% rok temu było bardzo podobnie. Stopa bezrobocia w PL względem Europy o połowę niższa, a 20 lat temu na tle europy było bardzo źle. PIS zerwał z polityką wyprzedaży majątku narodowego i łączy firmy w wielkie molochy. Repolonizacja banków była w pyte i pomogła Polakom.
  Za tydzień powrót do szkół (Brązowy Goebbels)
  Program dobry start, oraz bezpieczeństwo jest w pyte.
  Walka z epidemią trwa (Brązowy Goebbels)
  Większość zarażeń to wina weekendowego życia towarzyskiego. Szczepmy się na grypę, grypa i covid ma podobne objawy.

  26 Sierpnia https://www.wykop.pl/wpis/51670881/skrot-wiadomosci-tvp-26-sierpnia-2020-tvpiscodzien/
  Szkoły szykują się na powrót uczniów (Brązowy Goebbels)
  Jesteśmy zabezpieczeni i gotowi.

  od 27 Sierpnia zrobiłem przerwę, ponieważ nie ma w tym momencie aż tak mocnej manipulacji.

  #tvpiscodziennygoebbelsy (hasztag specjalnie do podsumowań i goebbelsów) #tvpiscodzienny #tvpis #bekazpisu #telewizja #polska #propaganda #warszawa (dużo o Trzaskowskim) #gruparatowaniapoziomu #polityka #wybory #koronawirus

  źródło: pppppp.png