Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Słyszeliście o sprawie Małgorzaty Szabatowskiej?
  Młoda kobieta zaginęła w Krakowie, w dzielnicy Kurdwanów, pochodziła z Podkarpacia, ale mieszkała sama we własnym mieszkaniu w Krakowie - zakupionym jej przez jej "przyjaciela" księdza. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kobieta miała bardzo bliską relację z tym księdzem. Gdy zaginęła ostatnie sygnały z jej telefonu zostały odebrane z terenu Zakrzówka - teren przeszukany, kobiety tam nie było. Jakiś czas później bezdomny szukający złomu znajduje na kompletnym wypizdowie ciało. Ciało okrada i zostawia jakby nigdy nic. Później przypadkowo zostaje przesłuchany przez policje i okazuje się, że rzecz, którą przygarnął należy do zaginionej Małgorzaty. Wtedy przyznaje się, że znalazł ciało i podaje lokalizacje policji. Policja jedzie, potwierdza. Ciekawostką jest, że ciało zostało zakopane jakieś 3 km od ośrodka, w którym zazwyczaj nocują księża przyjeżdżający z delegacji. Ksiądz - przyjaciel Małgorzaty - mógł też nocować w tym miejscu ponieważ robił doktorat w Szwajcarii, więc jeśli wracał to przebywał właśnie w takich ośrodkach. Kolejną ciekawostką jest, że pomimo zażyłości tej relacji, zakupienia mieszkania tej młodej dziewczynie i wieloletniej przyjaźni - ksiądz nie pojawił się na jej pogrzebie. Ksiądz ten otrzymał również zakaz powrotu do Polski - prawdopodobnie z kurii.

  Nie jest to jedyna sprawa z Krakowa, powiązana z kościołem i nieschwytaniem sprawcy. Polecam wam poczytać o sprawie Roberta Wójtowicza, do dzisiaj nie wyjaśniona, pojawia się tam prawdopodobnie wątek homoseksualny i dwóch księży zamieszanych jest w tę sprawę: https://wiadomosci.onet.pl/krakow/sprawa-roberta-wojtowicza-nowe-ustalenia-czy-to-ksieza-zabili-mlodego-studenta/386xeng

  W dziwnym kraju żyjemy, gdzie sukienka chroni zabójcę lepiej niż adwokat.

  #krakow #kryminalnykrakow #zbrodnia #morderstwo #zabojstwo #zbrodniadoskonala #kosciol
  pokaż całość

  odpowiedzi (151)

 • avatar

  Dobrze sobie to #kosciol wymyślił. Staram się chronić dzieci przed tym guano ile tylko mogę, ale i tak ktoś jej w przedszkolu powiedział że pójdzie do piekła. Teraz jej tłumacze że wymyślili to źli ludzie aby się dzieci bały i słuchały księdza.
  Mam nadzieję że dożyję czasów bez #kosciol i #wiara.

  #zalesie

  odpowiedzi (84)

 • avatar

  7.69 zł cena z VAT dziś za benzynę w hurcie na orlenie. Do tego należy lekko doliczyć 10 gr marzy stacji czyli realna cena za PB95 dziś to 7.79 zł/l, a kurs dolara spadł z 4.50 zł do 4.26 zł i jest najniższy od miesiąca. Trzymacie się?
  #paliwo
  #bekazpisu
  #orlen

  odpowiedzi (67)