Wpis z mikrobloga

@Nighthuntero: Pięknie tam niektorzy płakali nad losem biednego ojca, który chciał wrócić z dziećmi do domu. Jak pojawiło się pełne nagranie, gdzie kochający tatko wysyła pociechy po popite używając alarmowego otwierania drzwi to spytałem obrońcę polskich rodzin co dalej o tym myśli. Oczywiście odpowiedzi brak. Ci wszyscy wykopowi JP to dzieci lub przerażeni wszystkim ludzie, którzy pierwsi biegną na Policję, gdy coś się dzieje.
@MxS89

spoko ale trzeba jedno zdemenmować bo zaczyna się powielanie informacji nieprawdziwych. Tego patusa nie poszukiwała policja tylko był poszukiwany przez prokurature które dotyczyło ustalenia miejsca pobytu. A to jest zupełnie co innego

Tutaj wiele rzeczy trzeba zdemontować. Policja nigdy nie twierdziła że mężczyzna był pijany ani że spożywał alkohol. Na nagraniu widać tylko jak przelewa napój do dwóch butelek. Umyślnie zamazano butelki żeby wyglądało na alkohol.
@pss8888: łaska wykopu na pstrym koniu jeździ. żeby zmienić opinie wykopków o 180 stopni wystarczy kilka nieprawdziwych informacji i łykną jak pelikany. typ nie był pijany, nie był poszukiwany został patusem.

poparcie dla wzywania policji, bo ktoś złamał wewnętrzny regulamin przewoźnika jest pokazem całkowitego braku refleksji.
@Nighthuntero: Czekaj, jeśli ja dobrze widzę, na filmie, to patus czekając na policję, daje kasę dzieciom żeby wyskoczyły mu kupić łychę plus colę, otwiera siłowo drzwi autobusu, dzieciaki wyskakują i wracają z zakupami, patus wylewa pół coli na chodnik i dopełnia łiskaczykiem, przy okazji wylewając co nieco na siedzenia i na telefon córki, po czym popija czekając na policję. Po 5 minutach pojawia się policja, a patus już wstępnie zaprawiony zaczyna
Jah00 - @Nighthuntero: Czekaj, jeśli ja dobrze widzę, na filmie, to patus czekając na...

źródło: comment_1599246573xByAYDt9KGMp2OGS5xdhgT.jpg

Pobierz