Wpis z mikrobloga

UWAGA - Gural zgłasza posty. Jako że, Grzesiowi pękł odbyt, bo on po wielkim powrocie sprzed roku ma ledwie 500-1000 widzów, a FAS lecąc w chooya ma po 4k-6k widzów, to zgłasza mu filmy.
Dlatego ogłaszam - ogólnopatotagową akcję "STOP PEDOFILII NA STREAMACH". Za każdym razem jak Gruchal odpali swojego plugawego streama, to należy go MASOWO ZGŁASZAĆ. Grubego można nie lubić, można nim gardzić, ale molestowanie dzieci (nawet przez neta) to już nie jest patologia, tylko obrzydlistwo które trzeba wytępić.
#danielmagical #gural #rafatus #rafonix #bystrzaktv #dwapalcewnatalce #patostreamy
  • 32
@sklejkuciape: ogólnie degenerat się ubezpieczył i nie wstawia żadnych filmów na kanał, a jak kanał jest bez filmów to zgłoszenie go bez streama jest prawie niemożliwe. Ale spokojnie, odpali się to po masowych zgłoszeniach spadnie. Jak ktoś nie chce walczyć z pedofilią, to może to zrobić dla samego bólu dupy długiego nochala
@marv0oo: to ona jest chora . Nie to nie jest pedofilia. Krzywdy jej nie zrobił jeśli jej się to podobało i ona popierała jego zachowanie. Co jej złego zrobił skoro jest świadoma tego co robi. Pokazała że nie jest niewinna dziewczynka która doświadcza w tamtym momencie czegoś zlego ( molestowania) okazania braku szacunku do jej życia i czystości i świętości więc jej nie zaszkodził. Gdyby nie była zdegenerowana idiotka bez zasad
@marv0oo: ona była prawdziwym zboczeńcem nie on. Jemu nie zależało na podniecanie się naga dziewczynka a jej zależało żeby jakiś stary dziad się podniecał. Zrobiła coś co jej odpowiadało i coś w co wierzyla że jest fajne i dobre. Zrobił jej przysługę bo ona zrozumie że zrobiła coś głupiego i zacznie się kierować zasadami. On nie kieruje się zasadami i trzeba go potępić bo pokazał że jakaś debilka nie kieruje się
to ona jest chora .


@damian-szary: niewychowana. ALE to NIE ZMIENIA FAKTU ŻE GURAL JĄ MOLESTOWAŁ.

Nie to nie jest pedofilia

To co to jest? Dałem ci link do filmów. Ten typ się pytał dzieci 10-13 lat, czy się puszczają, za ile się puszczają, gadał im że k*tas jest smaczny. To jest obleśna pedofilia. To że ich nie r*chał, nie znaczy że nie ma jakiegoś chorego pociągu do dzieci.

Krzywdy jej
@laaa: Obejrzyj sobie ten film (możesz skipować kwestie Wardęgi, chodzi o same odpały Gruchala) i odpowiedz mi na pytanie - to jest normalne zachowanie? To cie nie brzydzi?
@marv0oo Jak jakaś aferka wybuchnie to może coś dołożę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam przestałem się interesować GURALEM niecały rok temu, bo po prostu mnie znudził.
80% jego streama to płacz o donejty, żebranie i ciągle jedna i ta sama fake gra.

U Grubego przynajmniej jest nutka nieprzewidywalności a ten tylko "jak będą donejty będzie coś się działo a tak to siedzę nosem w ekranie :P"
źródło: comment_1599239953yKe6UtrO5tggSXcO2jcDKF.jpg
@marv0oo: ja nie wiem jak można to oglądać. Tym bardziej po takich chorych akcjach. Obrzydliwy typ, niestety z tego co widać nadal są tacy dla których 13 latka może chcieć, a dziad może skorzystać... Więc czego to się spodziewać. Wysyłajcie donejciki tej przebrzydlej kreaturze, zobaczycie ten uśmieszek na mordzie na który mam odruch wymiotny.