•  

Nie udał się Kamilowi Drygasowi czerwcowy powrót do Lecha Poznań. 22-latek z powrotem wrócił do Zawiszy. Do Bydgoszczy został sprzedany, ale w ramach umowy nie zagra w niedzielę na Bułgarskiej.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (7)

Boże, co te patusy.

Człowiek sobie pójdzie kulturalnie do pubu ze znajomymi i przyjdą takie zwierzęta nawciągane nie wiadomo czym. Zaczną się do ciebie pruć o byle gówno i weź sobie z takimi radź.

Taktyczny telefon na policję oraz kilka prowokujących tekstów i dwóch patusów odwiezionych na komisariat. Trzech uciekło po komendzie "Mati spierdalamy". To pewnie ta legendarna lojalność o której rapuje ich gatunek.

Za chwilę wyjdą i puszczą sobie jakieś numery o jebaniu policji, bo w tym kraju nie można bezkarnie zaczepiać i napierdalać Bogu ducha winnych ludzi.

Ehh, nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że stężenie sebków na ulicach rośnie.

No i trochę dumny z siebie jestem, bo jeszcze 3-4 lata temu to bym w to wszedł i albo ci durnie, albo ja skończylibyśmy na OIOMie. A tak bez zbędnego wysiłku kilku zjebów dostało po dupie.

#coolstory #niecoolstory #truestory #sebix #patologiazmiasta
      pokaż całość

odpowiedzi (17)

32 miliony wyświetleń jestem dumny z gustu muzycznego naszego narodu.
      #gownowpis

odpowiedzi (44)