Wpis z mikrobloga

Wrzesień z nofapem 5/30

Trzymają się:

@allors @timek1119 @Czerep24 @guex @Krazownik @13131113 @ramzesisko @Fentylator @login___zajety @Obywatel_Kondominium @basssiok @krylus @drWind @Claxon @Testujezycie @MagisterSztuk @JuanAntonioGonzalo @kajec @iPawlo @WeChooseToNofap_ @vcode69 @Garks

Polegli:

@fapowiczowski - 2 dni
@Grzesiek007 - 3 dni
@Menel94 @Yanekk99 @chianski @mm3203 - 4 dni

Lista poległych powiększa się, sam niestety dołączyłem do tego grona. Oczywiście będę dalej robił codzienne aktualizacje do końca września, a być może pojedziemy z tematem i w październiku. Wiecie co jest najgorsze w tym czelendżu? To że wydaje Ci się że wszystko jest pod kontrolą, że Cię nie ciśnie, że dasz radę ale w ciągu dnia nagle przychodzi taki jeden moment w którym przyciśnie i już siedzisz z kindybałem w łapie, nawet nie wiedząc jak do tego doszło ( ͡° ʖ̯ ͡°) I właśnie kluczem do sukcesu jest umiejętność przetrzymania tych nagłych, krótkich momentów w których ma się chcicę.

#nofapchallenge #nofap #seks #masturbacja
  • 18
Wiecie co jest najgorsze w tym czelendżu? To że wydaje Ci się że wszystko jest pod kontrolą, że Cię nie ciśnie, że dasz radę ale w ciągu dnia nagle przychodzi taki jeden moment w którym przyciśnie i już siedzisz z kindybałem w łapie, nawet nie wiedząc jak do tego doszło


@Menel94: #!$%@? i najbardziej groźne zjawisko w całym procesie. Kiedyś zrobię o tym wpis z mojej perspektywy, chociaż wydaje mi się,