Wpis z mikrobloga

Cześć i czołem! Wiem, że aktualnie zbiórek wszędzie jest dużo, ale chyba nie było ostatnio wykopowej zbiórki na pieski (i kotki)! Napisałam do wybranej wcześniej fundacji Pogotowia dla zwierząt, aby dopytać, czego potrzebują najbardziej. Cały opis znajdziecie w opisie zrzutki! Byłoby mi niesamowicie miło, gdyby każdy z Was wpłacił chociaż złotówkę! Nic się nie bójcie, sama wpłacę więcej jak tylko dostanę wypłatę na konto. :) A jeśli nie chcesz wpłacić pieniędzy na zbiórkę to pozostaw plusa lub komentarz po sobie, aby wybić mój wpis, żeby dotarł on do innych. Specjalnie na tę okazję zrobiłam wesołą grafikę, żebyście się uśmiechali na widok psiaków! I przepraszam za spam hasztagami, ale chciałabym, żeby jak najwięcej osób to zobaczyło. link do zrzutki Mam nadzieję, że link działa :D A jak ktoś z okolicy #katowice wpłaci minimum 60zł to ma u mnie brownie, tylko raczej z odbiorem własnym :) Miłego dnia!

#smiesznypiesek #pieseczkizprzypadku #piesek #pomocy #siepomaga #zrzutka #ponczekpiecze #pies #pomagajzwykopem
#wykop #koty
zapieponczek - Cześć i czołem! Wiem, że aktualnie zbiórek wszędzie jest dużo, ale chy...

źródło: comment_1599399176v3sST8TfINdve8bQe6IMZy.jpg

Pobierz
  • 6