Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jakieś dwa miesiące temu mojej babci zepsuł się telewizor. Stary kineskopowy rzęch, głośniki w nim już tak buczały, że po pół godziny oglądania łeb bolał, na pilocie połowa przycisków nie działała.
    Ja już od dawna chciałam jej kupić nowy, w końcu dla starszej osoby to jedyna rozrywka. Tylko, że jakbym kupiła drugi jak tamten działał to bym tylko opierdziel zebrała, przecież to jeszcze dobre xD
    No więc wszystko fajnie, nadarzyła się okazja, zamówiłam jakiś najtańszy led 40 cali, nic lepszego i tak nie ma sensu dla 75letniej babci.
    Wszystko elegancko podłączone, zaprogramowane, pilot też fajny z dużymi przyciskami, babcia zadowolona.

Wczoraj przyjechałam ją odwiedzić a w pokoju pic rel xD. Babcia uradowana mówi, że zepsuł się tylko zasilacz, sąsiad jej naprawił i sobie zmieniła z powrotem na kineskopowy, bo w tym nowym to postacie takie duże i kolory trochę dziwne i jak sobie otwierała okna w pokoju i był przeciąg to bała się że spadnie xD
    I weź tu człowieku chciej dobrze ¯\(ツ)

#gorzkiezale i #polskiedomy w 4/5, brakuje tylko paprotki albo bluszczu na meblościance
    pokaż całość

odpowiedzi (55)

• odpowiedzi (13)

#rozdajo #chlopakizbarakow #trailerparkboys

Nie powinienem tego robić, ale ch*j ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Mamy do rozdania zestaw koszulka + plakat + kubek + naklejka (wartość 152 zł, w dowolnej kombinacji, na zdjęciach przykłady).

Jako że wszystkie wielkie biznesy (a zawsze mieliśmy łby do interesów) zaczynały się w szopach (nie praczach), to i nasza szopa zlokalizowana w Wancuwer właśnie została otwarta pod linkiem Parobas.pl. Z tej okazji przygotowaliśmy #rozdajo, ale takie za plusy, bo nie ma nic za darmo.
    Zasady są proste, jak zaplusujesz ten wpis i wygrasz, to będziesz mógł powinąć wybrany przez siebie zestaw. Losowanie zrobimy za pomocą #mirkorandom, plusować można do poniedziałku do 23:59.

Co jest do wygrania? Koszulka + kubek + plakat + naklejka ze sklepu Parobas.pl, dowolnie wybrane przez siebie z produktów, które są na sklepie.
    Aha, no i

pokaż spoiler spluwa nie w zestawie

Dla reszty, która nie chce czekać na szczęście - do piątku PROMOCJA NA WSZYSTKO -15%!
    Powodzenia, jak będzie dużo plusów, to dorzucimy coś jeszcze ( ͡º ͜ʖ͡º)
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (52)