Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damw: Easy Mongo xD
Naprawdę dziwi Cię to że wielkie korpo odcina kupony?xD
Jedni lubią szare buty z CCC, inni lubią #!$%@? Adidasy z LEGO i tyle w temacie.
Ja zamiast zestawu Pirates wole buty xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damw: powołując się na własne odczucia to ta korporacja zmierza oprócz do zawładnięcia rynkiem Chin również do poszerzenia swojego portfolio z innymi firmami na dalsze obszary, które może kiedyś się zaczną opłacać. Wygląda na to, że same klocki to za mało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damw: Najwyraźniej LEGO chce zwiększyć swoje dochody, jak wspomniał Mirek u góry.

Ja bym się wstydził takie buty założyć ale jednak ktoś to kupuje.
Zakładam że buty Adidasa z coopem LEGO też jako tako się sprzedadzą.

No i przede wszystkim dobrze że giganci pokroju Porsche/Lamborghini czy Sony nie odcinają kuponów i skupiają się na samochodach czy konsolach... Oh wait xD
Ludzie lubią rzeczy sygnowane markami które lubią, czy to koszulka z
Hugenot111 - @damw: Najwyraźniej LEGO chce zwiększyć swoje dochody, jak wspomniał Mir...

źródło: comment_1599423713HF7wbUgldvbVNfz2nfvw4F.jpg

Pobierz
Najwyraźniej LEGO chce zwiększyć swoje dochody, jak wspomniał Mirek u góry.


@Hugenot111: no na 100% tak jest, bo jeszcze rok czy 2 lata temu sprzedaż na najważniejszych rynkach im leciała na łeb na szyję. W tym roku ich covid uratował

Zakładam że buty Adidasa z coopem LEGO też jako tako się sprzedadzą.


@Hugenot111: jako tako może nie wystarczyć, żeby produkt był opłacalny. Ja liczę na to, że te ciuchy z
@Hugenot111: wyglądają ohydnie, ale mają brick 2x3 który jest największą zaletą buta, bo można tam wkleić byle jakie klocki, więc jest duża możliwość personalizacji :) można tam nakleić jakiegoś małego MOCa i chodzić z MOCem do sklepu :)
@damw: w przeciwieństwie do lat 90/00 Lego próbuje kooperacji z innymi przedsiębiorstwami, a nie sami się za to biorą. Dopóki nie zaczną przerabiać fabryk na szwalnie, to chyba nie ma co się bać powtórki
@rasmor: w latach 90'/00' to LEGO nie chciało współpracować z innymi firmami i spławiali wszystkich od góry do dołu. Dlatego Lucas był taki zdziwiony, jak LEGO się do niego odezwało (mniej więcej w tamtych latach) z propozycją współpracy. A w tym samym momencie próbowali wypuszczać serie typu https://brickset.com/sets/theme-Galidor które tak pasowały do LEGO, jak pięść do nosa. Jako zabawki wypuszczone przez inne firmy by może zdały egzamin, ale do LEGO po
@damw: miałem ten zestaw 8311, wtedy nawet nie wiedziałem że to ma coś wspólnego z LEGO. Z tamtego okresu pamiętam jeszcze LEGO Clikits i Jack Stone. Cale szczęście dla LEGO, że mieli wtedy zestawy SW i Harrego Pottera
@rasmor: ostatnio LEGO robiło online oprowadzanie po LEGO house (5 spotkań było łącznie). I ten ich historyk powiedział wprost, że gdyby nie external IP w tamtym okresie, to Lego by było zupełnie inna firmą niż jest teraz, lub by jej w ogóle nie było