Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SowicieSkowyrnyAkurat: W ogóle jakiś mirek ostatnio mi polecił obejrzeć stary(4 lata) wywiad Wu Wu z Kozakiem, i glowa mała jak on się zmienił. Teraz to jakiś mały, brodaty hipis-pacyfista, którego bez strachu mógłbym wyzywać na czacie, gdybym był gimbem. A te 4 lata temu? Wielki, #!$%@? gangsta, któremu strach podskoczyć. Gdybym nie wiedział że to on, nie poznałbym.
Jeśli za aparycją szło adekwatne zachowanie, zupełnie inaczej by te lajty wyglądali xD
@Zwanek: No ten sam materiał oglądałem z tydzien temu jak ktoś polecał. O wiele ciekawszy był niż to co robi teraz, chociaż nie siedzę w hip hopie, nie znam kto tam z kim trzymał i od niedawna wiem kim jest ten koza, jakąś legendą. On nawet jak teraz coś ciekawego mówi to jest to nie ciekawe bo tak bez emocji. Chyba go to całe imprezowanie tak zniszczyło.
@Zwanek: cud ze i tak kontaktuje po tym ile narkotyków #!$%@?ł. Wg ciebie mial wizerunek gangsta u wuwunia?? to musialbys zobaczyc jaki byl w latach 90 2000. Wydał kupe dobrego rapu ale tez pelno raperow poprzekrecal