Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pierwszy raz mam ochotę wyjść na ulicę i krzyczeć. Dzisiaj TK ustanowi, że przerywanie ciąży z powodu wad płodu i zagrożenia życia płodu/kobiety jest niezgodne z konstytucją. Ten kraj to jakaś pierdolona farsa - kryzys gospodarczy, przy korycie same opasłe świnie, które w dupie mają Polaków, a przede wszystkim Polki. Nie jestem wojującą lewaczką, ale nie mieści mi się w głowie, że o moim życiu decyduje banda wypranych prawaków, która po cichu niszczy ten kraj. Jestem młodą kobietą, chcę kiedyś urodzić dziecko, ale nie chcę, żeby o tym co mogę a czego nie, decydował ktoś, kto sam o rodzinie nie ma pojęcia.
  #tk #aborcja #gorzkiezale
  pokaż całość

  odpowiedzi (285)

 • avatar

  Bawimy się dalej z #saviorozdaje Z okazji jubileusz 30-lecia swojego istnienia właściciela marki SAVIO, czyli firmy Elmak Sp. z o. o. www.konstruktorzy.org (zobaczcie sami ich stronę) z pięknego miasta Rzeszów. Wołamy wszystkich z co zaplusowali ten wpis.

  Dzisiaj w #rozdajo bestseller marki SAVIO Słuchawki Savio FORGE - podświetlane i bardzo elastyczne, na minijacka z adapterem do PC na pewno przypadną do gustu bo są wygodne. Membrana 50mm

  Zasady:
  1. Zaplusuj ten post
  2. Wyniki w piątek ( ?° ?? ?°) - wygrywa jedna osoba
  3. Zielonki mogą brać udział, ale tylko te co mają konto założone przed 1.10
  4. Biorą udział tylko Mirabelki i Mirki mający co najmniej 150 wszystkich akcji na wykopie

  Powodzenia! Zespół #savio. Nasze produkty możecie obejrzeć na www.savio.net.pl

  Ps. Power Bank BA-02 z ostatniego wpisu wygrywa @brandonek - Gratulujemy!
  pokaż całość

  odpowiedzi (64)

 • avatar

  Dowiadujesz się, że twoje dziecko urodzi się bez mózgu. W normalnym kraju masz pół roku na reakcje. W polsce nie możesz nic zrobić, musisz czekać aż twoja żona je urodzi a ty będziesz ją w tym każdego dnia wspierał, bo co ci zostało? Twoja psychika? A kto się z tym będzie liczył? Psychika twojej żony? Musi urodzić.

  Twoi znajomi, rodzina dopytują Ciebie i twojej żony z widocznym brzuszkiem czy kupiliście już ubranka, wybraliście imię dla waszego dziecka. Nie odpowiadacie, bo od kilku tygodni myśleliście tylko o tym, by zakończyć ten koszmar.

  Kurwa, nawet najgorszemu wrogowi tego nie życzę by razem z żoną to przechodził.

  #aborcja #polska
  pokaż całość

  odpowiedzi (55)