Gorące dyskusje ostatnie 12h

Pewnie tak samo jak cześć waszych różowych zapomniałem w ogóle o dniu chłopaka a chciałem zrobić większe #rozdajo dla Was.

Więc na szybko dwie rzeczy:
    - dla plusujących niebieskich brelok ze zdjęcia - jeden z wielu moich prototypów z kości ramu. Może ucieszy jakąś chłopięcą duszę ;) wysyłka na mój koszt, losowanie dzisiaj wieczorem.

- Do tego kupon "dzień chłopaka" -20% na całe zamówienie w moim sklepie dostępny do niedzieli. Na stronie trochę pustki bo dopiero kończę nową kolekcję ale może ktoś się skusi. Jeśli kupującym będzie chłopak dorzucam w gratisie świecącą fiolkę do zamówienia ;)

Miłego chłopaki (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

#rozkminkrzaka #rozdajo #rekodzielo #piekloperfekcjonistow - bo chyba widzicie co zrobiłem w tym prototypie xD
    pokaż całość

odpowiedzi (69)

W jaki sposób nagrodzilisbyscie pracownika? Gość dał pomysł na zwiększenie zysków i rzeczywiście od dwóch miesięcy mamy jakieś 12% utargu więcej na samym sklepie z częściami. W obliczu ogólnych przychodów nie jest to ogromna liczba (~5k więcej), ale sam fakt, że mechanizm działa już dużo robi. Jednorazowa premia 1000 zł czy może jakoś inaczej? Nie chce dawać podwyżki bo szeregowy pracownik aka majster będzie blisko zarobkami do kierownika całego zakładu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Ojciec proponował, żeby dać mu 500 premii i 3 dni płatnego urlopu dodatkowo. Może jakieś inne propozycje? Nie chce, żeby wyszło że januszex czy coś, raczej liczy się dobry PR. #praca #kiciochpyta
    pokaż całość

odpowiedzi (129)

• odpowiedzi (34)