Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirabelki, Mirki, bardzo dziękuję za Wasz doping! Wygrywamy Rajd Turcji w WRC 3, ukończyliśmy go na siódmym miejscu generalki, na najwyższej pozycji poza samochodami WRC. Działo się! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #wrc #rajdy #rajdy24 #motorsport

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Niesamowite życie Keanu Reevesa

  Porzucony przez ojca w wieku 3 lat; wychowany z 3 różnymi ojczymami; dyslektyk; jego marzenie o zostaniu hokeistą złamane przez ciężki wypadek; córka zmarła podczas porodu; jego żona zginęła w wypadku samochodowym; osoba, na której najbardziej mu zależy, jego siostra, choruje na białaczkę; jego najlepszy przyjaciel, River Phoenix (brat Joaquin, z którym działał w Belli i Damned), zmarł z powodu przedawkowania...

  Po tym wszystkim, co przeszedł, Keanu Reeves nie traci okazji, aby pomóc potrzebującym osobom. Kiedy kręcono film '' Domek nad jeziorem '' przypadkowo usłyszał dyskusję dwóch szatniarek; jedna płakała, bo straci dom, jeśli nie zapłaci 20.000 $ i tego samego dnia Keanu wpłacił tą kwotę pieniędzy na konto bankowe kobiety; przekazał też stratosferyczne sumy szpitalom.

  W 2010 r. niektóre jego zdjęcia obiegły cały świat. Na urodziny Keanu wszedł do piekarni i kupił sobie brioche z jedną świeczką, jedząc ją tuż przed piekarnią i proponując kawę osobom, które zatrzymały się, aby z nim porozmawiać.

  Po zdobyciu astronomicznych kwot za trylogię Matrix aktor przekazał ponad 50 milionów funtów (tak, dobrze czytasz) pracownikom, którzy dbali o kostiumy i efekty specjalne: prawdziwym bohaterom trylogii, jak sam ich zdefiniował. Podarował też Harleya-Davidsona każdemu z kaskaderów. Ponad 75 milionów funtów wydatków ogólnych. Do wielu udanych filmów (Adwokat Diabła z Al Pacino i Rezerwat z Genem Hackmanem) godził się na obniżenie swojego honorarium nawet o 90%, aby produkcja mogła zatrudnić kolejną gwiazdę kina, z którą pozwoliła mu zagrać.

  W 1997 roku niektórzy paparazzi przyłapali go nawet, jak spędzał poranka z menelem w Los Angeles, słuchając go i dzieląc się życiem przez kilka godzin.

  Większość gwiazd, gdy zdobywa się na dobroczynny gest, mówi o nim do wszystkich mass mediów. Keanu Reeves nigdy nie zgłosił się do akcji charytatywnej tylko ze względu na zasady moralne i nie żeby wyglądać lepiej w oczach fanów.

  Ten człowiek mógłby kupić wszystko, ale zamiast tego każdego dnia wstaje i wybiera coś, czego nie można kupić: pokorę."
  ~ Matrix World

  Wiecie co - znam więcej osób z takim podejściem do życia swojego i innych. Może nie są to hollywoodzkie gwiazdy super produkcji.

  To są zwykli ludzie, z własnym bagażem doświadczeń, ale większość z nich pomaga innym, którzy z różnych powodów mają gorzej. I robią to równie pięknie. Bo pomagania nie określa żaden nominał. Określa je to, co nimi kieruje, że pomagają.

  Via: MATRIX WORLD

  #kino #keanureeves #film #ladnypan
  pokaż całość

  odpowiedzi (27)

 • avatar

  Dice Tower - Wieża do kości - ROZDAJO

  Witam Mirki i Mirabelki z tagów #grybezpradu #gryplanszowe #planszowki #gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Wydrukowałem na mojej drukarce 3D składaną wieżę do kości. Projekt z internetu ale mocno przeze mnie zmodyfikowany - dodałem fakturę cegieł, pochodnie w kolorze tacek oraz specjalne uchwyty (pochodni nie trzeba zawieszać na wieży jeśli się nie chce). Druk w PLA więc do użytku domowego.

  Zasady:
  - daj plusa -> weźmiesz udział w losowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  - opcjonalnie: odwiedź https://www.dicetower.pl i napisz w komentarzu jaki kolor wybierasz (jeśli nie napiszesz to wyślę losowy)
  - zielonki nie biorą udziału
  - wysyłam paczkomatem na swój koszt
  - losowanie jutro o 20:00

  Przy okazji serdecznie zapraszam do polubienia mojego profilu na Instagramie z moimi wydrukami 3D: https://www.instagram.com/ender3.pl/

  Powodzenia! (ʘ‿ʘ)

  #konkurs #rozdajo
  #rozdajo
  pokaż całość

  odpowiedzi (55)