Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 937
#pokazmorde #wykopki #rakcontent #rak #zycieporaku #jakzyc #pokazraka

Już jestem parę tygodni po pogrzebie. Dochodzę do siebie. Powiem wam że jestem silna, skupiam się na pracy jeżdżę na wycieczki, ale cholernie mi go brakuje. Najgorszemu wrogowi bym tego nie życzyła. Cały czas mam wrażenie że jak wrócę do domu to Niebieski będzie siedział sobie i przeglądał wykopki. Zbliża się nasza druga rocznica ślubu, rok temu zaczęliśmy taka tradycje że będziemy nagrywać filmiki za co sobie dziękujemy za ten rok który razem spędziliśmy i mi się mega smutno robi jak o tym pomyślę. Teraz po jego śmierci widzę jak ludzie mnie oceniają mam łatkę 'to taa ta co wyjechała do Norwegii i jej mąż zmarł' aż mi się śmiać chce i myślę że mój niebieski też się śmieje z całej komedii pogrzebowej jaką jego rodzina urządziła i z ludzi i że wszystkiego. Najgorsze w tym momencie dla mnie to jest ten okres czasu bo jestem w takiej nicości skupiam się na pracy robię coś ale robię to automatycznie. Nie chciałam w sumie pisać ale wolę się wam wygadać przynajmniej wygadać. Ach co do lekarza i sprawy sądowej to w tym samym czasie gdy niebieski chorował przez lekarza rodzinnego (tego samego) pani straciła synka 2lata i mam 14 osób z podobnymi przypadkami z czego 4 śmiertelne. Sprawa poszła dalej i zawiesili lekarza bo mają wystarczająco dowodów o jego nieudolności. Nie chcę się mścić ale, nie chce aby kogoś więcej skrzywdził. Widziałam ze ktoś mnie posądził ze wszystko na lekarza zganiam. Jakbym była jedna to spoko ale 14 osób to coś chyba jest nie tak. Fotka dla atencji koszulka niebieskiego oblekłam nią poduszkę bo ciężko się śpi
sadfasfgags432raf - #pokazmorde #wykopki #rakcontent #rak #zycieporaku #jakzyc #pokaz...

źródło: comment_1599516077n5eOjEn0o732CRgZg32a8q.jpg

Pobierz
  • 79
@sadfasfgags432raf: Przeglądnąlem sobie profil. Chłopak był, smieszkowal, wrzucał memy, nagle z miesiąca na miesiąc szpital, prośba do Boga o koniec, 2-3 miesiące i człowieka nie ma. Strasznie mnie tu uderzyło, jak bardzo zycie jest kruche. Chyba dzisiaj już nie zasnę. Będę myślał o Tobie i o nim. Trzymaj się dziewczyno, na pewno chciałby abyś sobie poradziła.